Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 52 doporučení

Spolupráci s panem Rohlíčkem mohu jen doporučit. Pomáhal nám dát dohromady web, který byl ve špatném stavu a vykouzlil z něho stránku, která se načítá v normálním čase. Kromě jeho práce jsme velmi ocenili i jeho organizovanost, kde přesně vidíte, na čem strávil kolik času a na co byl využit dohodnutý budget :).

Martina Dušková
Obchod s papírenským zbožím
Printintin.cz

Spolupráci s Mirkem můžu doporučit ve všech ohledech, jak odborných tak lidských. Tvorba mého webu zaměřeného na vizážistické a maskérské služby dopadla přesně podle mých představ. Dokázal upravit a vylepšit vybranou šablonu tak, aby byla přesně nastavená na požadavky, které jsem vůči návštěvníkům stránky měla. Poradí s obsahem i vizuálem, nastaví vše potřebné abyste byli vidět. Je trpělivý, vše na profesionální úrovni vysvětlí i absolutním lajkům. Perfektně funguje i servis v průběhu let. Můžu se na něj vždy s důvěrou obrátit.

Klára Farníková
Vizážistka a fotografka
KartFace.cz

Skvělá spolupráce, vytvoření webu podle zadání, návrhy k fungování z praxe a se skvělým zpracováním a funkčností. Stejně tak následný support, profylaxe atd. Můžeme jen a pouze doporučit, díky :)

Fanclub HCHK 2007 z.s.
Hokejový fanclub Hradec Králové
FanclubHCHK2007.cz

Pan Miroslav Rohlíček nám poskytl profesionální služby, a to ve vysoké kvalitě a rychlosti. Díky jeho zásahu jsme mohli včas spustit náš projekt Pohádky pro děti z Ukrajiny. Patří mu za to velké díky!

Petr Březina
Spisovatel a autor pohádek
PohadkyProUkrajinu.cz

Pana Rohlíčka mohu plně doporučit všem uživatelům webů.

Roman Halva
Restaurátor starožitného nábytku
RestauratorHradec.cz
Mgr. Jana Jakusová

Mirek Rohlíček mi pomohl s optimalizací WordPressu a SEO mého webu www.ceskazceska.cz. Spolupráci jednoznačně doporučuji. Komunikace byla bezproblémová a rychlá. Jednotlivé kroky transparentní a vše potřebné mi trpělivě vysvětlil :).

Mgr. Jana Jakusová
specialistka na sociální sítě Facebook a Instagram, fotografie jídla a produktů, food styling

Na pana Rohlíčka jsem se obrátil s rozpracovaným aukčním webem www.aukce-destilaty.cz. Web nebyl schopen ostrého provozu, chyběly některé klíčové funkcionality. Ze své zkušenosti vím, jaké to je pokračovat na něčem, co není úplně podle mých představ. Přesto všechno pan Rohlíček zcela profesionálně přistoupil k celé věci a postupně začal odstraňovat nedodělky a optimalizovat portál. Nejenom, že vše zvládnul na jedničku, ale navrhnul a implementoval i další zlepšení a nastínil cestu do budoucna. Tyhle momenty mi daly jistotu, že web bude i do budoucna v dobrých rukou a pana Rohlíčka mohu s klidným svědomím všem doporučit.

Radim Lešák
Majitel aukčního portálu s destiláty
Aukce-Destilaty.cz

Se spoluprácí s Mirkem jsem byl velice spokojen. Pracoval logicky, systematicky a vždy ku prospěchu věci. Vřele doporučuji!

Martin Poner
Online podnikatel a spolumajitel Vyhraj.cz
Automaty-Ruleta-Zdarma.com

Pan Rohlíček nám velmi pomohl se správou webu. Dokázal vyřešit k naší plné spokojenosti i záležitosti, které nebyly úplně triviální a jiní si na nich pomyslně vylámali zuby. Kromě kvality práce oceňuji i rychlou a korektní komunikaci, ve které to co je slíbeno platí, včetně termínů. Těším se na další spolupráci a mohu jeho služby jen doporučit.

Doporučují pana Rohlíčka, pomohl mi s propojením WordPressu s hostingem a doménou. Myslel i na bezpečnost mého budoucího webu. Zkrátka profesionál. Děkuji a ráda doporučují i jeho videa na YouTube.

Pavla Jungerová
realitní makléřka