Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 52 doporučení

Měl jsem problém s dostupností webu a administrace WP - během připojování k databázovému serveru došlo k chybě. Jsem čirý uživatel a navíc nemám vůbec prostor se zabývat jakoukoli chybou v případě problémů. Na to jsou odborníci, a proto jsem se obrátil na skupinu WordPress na FB. Přes spoustu „chytrých“ rad jsem se moc nikam neposunul a mezi tím si rozdrbal ještě i druhý web. Pan Rohlíček, aniž by byl přímo osloven, se mi sám ozval přes SZ a nabídl mi bez nějakých obezliček pomoc. Oba weby opravil a znovu uvedl do provozu. Pana Rohlíčka doporučuji, nedělá ze sebe povýšeně chytrého a zjevně rád a odborně pomůže. Tímto moc díky za záchranu!

Radek Zdražil
řezbář a kreslíř
radekzdrazil.cz zdrazil@merkovice.cz 602 704 490

Pan Rohlíček mi pomohl s odhalením bezpečnostních chyb, následným odvirováním, optimalizací a migrací na jiný hosting mého WordPress webu supitova.cz. Veškeré práce na webu byly hotové za 2 dny. Děkuji za rychlost a efektivitu při realizaci. To jsem nejvíce ocenila.

Ing. Monika Šupitová
manažer projektů v online marketingu
www.supitova.cz monika@supitova.cz

Pana Rohlíčka jsem oslovil, když došlo k chybě u dopravních a platebních instrukcí na mém e-shopu westslav.cz. Chyba spočívala v nemožnosti zvolení dopravy a platby. Pan Rohlíček velice rychle zareagoval na můj požadavek. Chyba byla nakonec mnohem komplexnější, než se zdálo. Z toho důvodu bylo nutné provést zálohu celého e-shopu a jeho vybudování od nuly na nové šabloně. Bylo nutné vytvořit nový design celého webu včetně responzivního zobrazení, nahrání a optimalizace produktů, integrace se službami Gopay, Google analytics a dalšími. E-shop je nyní mnohem čistší, přehlednější a odlehčený. To vše se povedlo v rekordním čase. Komunikace s panem Rohlíčkem byla od první chvíle perfektní. Informoval mě o každém kroku, který provedl. Mimo samotnou práci na webu mi předal mnoho užitečných rad o práci s WordPressem a správném nastavení SEO v rámci konzultace. Nezbývá mi než poděkovat za profesionální přístup a rychlost. Budu se těšit na případnou další spolupráci.

Bc. Matěj Mach
provozovatel e-shopu westslav.cz
www.westslav.cz matej.mach@westslav.cz

Rychlý, spolehlivý, zkušený a sám navrhuje řešení 🚀 Spolupracovat s Mirkem je výborná zkušenost.

Filip Vrlík
Marketing Manager
lmc.eu

Pan Rohlíček je velice zkušený v oboru, kterému se věnuje. Naučil mě spoustu věcí a když jsem si nevěděla rady, byl ochotný mi kdykoliv pomoci. Je naprosto seriózní a ví, co dělá. Pan Rohlíček má své znalosti dosti rozšířené, proto se na něj neváhejte obrátit s jakoukoliv složitější otázkou, odpověď bude znát. Je velice zkušený v technickém oboru a umí to dobře vysvětlit a nebo to za vás vyřešit. Velice doporučuji. Pan Rohlíček ví, co dělá :)

Aneta Skotáková
Junior Marketing manager, brand management
aneta.skotakova@gmx.ch +41787431640

Mirka můžu jedině doporučit. Po dlouhém hledání jsme našli člověka, který splní naše potřeby a pokryje naše requesty kompletně. Spolupráce je s Mirkem od prvního momentu/telefonátu na velmi profesionální úrovni. Komunikace fluidní, znalosti velmi dobré a přístup k řešení problémů velmi proaktivní. Spolupracujeme na pravidelné bázi od standardních/pravidelných updatů přes implementaci nových pluginů až po řešení komplexních problémů.

Peter Corej
IT projektový manažer
www.ogcrush.com

Naprostá spokojenost. Rychlé jednání a profesionální přístup.

Jakub Malý

Mirka mohu doporučit za skvělý a profesionální přístup. Dokázal vytvořit webové stránky přesně podle mých představ.

Patrik Petráček
patrikpetracek.cz nevraticak@seznam.cz 737 901 122

Pan Rohlíček nám již asi půl roku externě spravuje aktuální web, který běží na platformě WordPress. Spolupráce je naprosto příkladná. Vedle odborných dovedností a zkušeností si upřímně cením také jeho flexibilitu a ochotu, která - vzhledem k podmínkám, ve kterých musí někdy pracovat - občas přechází až v obětavost, se kterou promptně řeší naše rychle se měnící potřeby. Veškeré úkoly navíc realizuje nejen se 100% spolehlivostí, ale často nad rámec. Z vlastní iniciativy připojí i své odborné připomínky či nápady týkající se strategické úrovně našeho marketingu jako takového, které velmi pomáhají při obtížném rozhodování. Spolupráci s p. Rohlíčkem mohu jen doporučit, upřímně! :-)

Jakub Múčka
vedení marketingu firmy Alnus
www.alnus.cz

Mirek Rohlíček mi vytvořil nový web pomocí WordPressu s integrovanými pluginy jako LearnPress, Zoom, MailerLite a Woocommerce. Abych mohla vytvářet a prodávat eventy, online kurzy, členství a produkty v mém e-shopu. Byl vysoce profesionální, precizní a pozorný k mým potřebám, moje návrhy byly vždy vyslechnuty a zohledněny. Hledáte seniorního web developera? Hledat dále by bylo zbytečným mrháním času.

Erika Feketová
CEO | Coach • Business Trainer & Mentor
www.espiral.sk erika.feketova@espiral.sk +421903221950