Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 52 doporučení

Můj dlouholetý web už potřeboval akutní pomoc se zabezpečením, když se mi do něj dostal nějaký Malware. Mira mi pomohl s nastavením bezpečnostního pluginu s vyšší úrovní ochrany proti hackerům a poradil mi opatření, které bych měl volit při své další práci ve WordPressu a na e-shopu. Celkově mi tyto informace zachránily hodiny zkoušení a testování, protože Mirek opravdu ví co dělá a jednotlivá napadení dokázal v krátkém čase identifikovat a navrhnout správný postup pro jejich odstranění a zablokování.

Filip Novák
marketing mentor a tvůrce videí ZeptejSeFilipa
zsf.cz info@zsf.cz 777 200 308

Rád bych poděkoval panu Rohlíčkovi za jeho profesionalitu, efektivnost a ochotu. Zvlášť oceňuji jeho způsob komunikace se zákazníkem, vždy jsem věděl co je třeba udělat, na čem se aktuálně pracuje a co je již hotové. Mohu doporučit.

Libor Točík
jednatel ve společnosti Starožitnosti pro život, s.r.o.
www.lucickymlyn.cz

Rychlá a efektivní spolupráce při tvorbě microsite řešení. Vše proběhlo dle dohody a na profesionální úrovni. Mohu doporučit.

Tomáš Grepl
marketing ředitel
www.akinu.cz

Během naší spolupráce pan Rohlíček prokázal kompetentnost a hluboké porozumění systému WordPress. Oceňuji profesionální komunikaci a spolehlivost. Jeho služby mohu s jistotou doporučit.

Darko Bojič
jednatel DOMOVE s.r.o.
www.domove.cz

Chci tímto vyjádřit svou naprostou spokojenost s Mirkem Rohlíčkem při spolupráci na projektu nových webových stránek www.ivp.cz ve WordPressu, který na mně zanechal velmi příjemný dojem. Jeho rychlost, kvalita práce a ochota mi poskytnout potřebné vysvětlení byly prostě skvělé. V průběhu naší spolupráce jsem byl ohromen rychlostí, s jakou dokázal převést mé požadavky na plně funkční webovou stránku. Jeho zkušenosti s WordPressem byly zřejmé, protože každý aspekt práce byl proveden pečlivě a profesionálně. Co mě nejvíce potěšilo, byla jeho ochota vysvětlit mi veškeré detaily a odpovědět na moje otázky. Byl trpělivý a sdílel se mnou své znalosti a tipy, abych mohl lépe porozumět technickým aspektům projektu. Jeho komunikace byla vždy vstřícná, srozumitelná a efektivní. Během celé spolupráce jsem měl pocit, že mu mohu plně důvěřovat. Nejenže dodržel stanovené termíny, ale také byl otevřený vůči případným úpravám a změnám, které jsem navrhoval. Byl flexibilní a rychle reagoval na moje požadavky, což přispělo k hladkému průběhu projektu. Celkově lze říci, že spolupráce s tímto vývojářem byla bezchybná. Jeho rychlost, kvalita, ochota, vysvětlování a komunikace byly skvělé. Jsem velmi spokojený s výsledkem a v budoucnu budeme opět spolupracovat. Velmi ho doporučuji všem, kteří hledají profesionálního vývojáře webových stránek ve WordPressu.

Jan Vašíček
ředitel
www.ivp.cz

Děkuji za pomoc instalace šablony WP na Active24 hosting. Velmi mi to ušetřilo čas. Navíc to bylo gratis :-). Rád se na Vás obrátím již s placenou pomocí. Ještě jednou děkuji za ochotu a rychlost.

Adam Krivý
taxislužba
www.myeutaxi.com myeutaxi@gmail.com

Co se týká konzultací, byla jsem spokojená. Termíny a čas jste vždy dodržel. Na co jsem se zeptala jste také znal odpověď. Za mě jsem byla spokojená a určitě vás doporučím.

Veronika V.
zaměstnanec
www.freshride.cz

Mirek je efektivní a spolehlivý vývojář. Úpravy na našich webových stránkách vždy dokončuje do termínu a bez chyb. Díky jeho schopnosti rychle reagovat a implementovat nové funkce se sami posouváme. Mirek je cenným členem našeho týmu a bez váhání ho doporučuji pro projekty v oblasti web developmentu, které využívají WordPress.

Jiří Krejčík
CEO
www.jirkont.cz

Mirka Rohlíčka mohu s radostí doporučit jako webového specialistu na WordPress, SEO a marketing. Mirek je velmi profesionální a zároveň lidský. Pomohl mi se zásadními nastaveními webu, jako je zabezpečení, zálohování, rychlost stránek, formuláře, pluginy a mnoho dalších funkčních prvků, které jsem pro svůj web potřeboval a sám bych je nezvládl. Komunikace byla vždy jasná, srozumitelná a vždy se snažil najít řešení, které vyhovovalo mým potřebám. Velmi oceňuji, že se mnou dokázal profesionálně zvládnout mé "stresující" období. Vždy reagoval jako profesionál. S jeho prací jsem velmi spokojená a určitě bych ho doporučila všem, kteří hledají profesionálního, zkušeného odborníka na své webové stránky a zároveň příjemného člověka v komunikaci.

Lívia Sirotňáková
arteterapeut
www.umaumeniearteterapie.sk

Spolupráci s panem Mirkem Rohlíčkem mohu jen doporučit. Pracoval na technickém rozvoji DIVI WordPress webu a spolupráce probíhala velmi přehledně a efektivně. Odborné porady také velmi věcné, takové spolupráce si cením, děkuji.

Linda Kunčická
Art Director a Brand Designer
linkuncicka.com hello@linkuncicka.com