Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 52 doporučení

S Mirkem Rohlíčkem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Povolal jsem ho na pomoc při přestavbě webu z nevyhovující šablony a optimalizaci webových stránek. Upřímně, Mirek je ten nejlepší člověk, kterého jsem mohl potkat! Profesionálně odvedená práce. Dodržení termínů je u Mirka Rohlíčka samozřejmostí. Reaguje rychle a můžu se na něj spolehnout. Co víc si přát!

Václav Beránek
Autor básnické sbírky a vozíčkář
VBeranek.cz

Pana Rohlíčka mohu určitě doporučit. Řešili jsem spolu migraci webu na jinou doménu a hosting. Pan Rohlíček pracoval rychle a efektivně. Navíc jsem si daný úkol ověřoval u konkurence a tam by mě vyšel o trochu dráž. V ceně jsem měl nakonec i ještě jiné drobné úkony a doporučení.

Pavel Bartoš
Lektor kurzů sebeobrany
Mds-Kv.cz

Děkuji Mirkovi za pomoc s vyřešením problému na Woocommerce webu a doporučením na zrychlení! Profesionální přístup.

Barbora Hlaváčová
Tvůrkyně WordPress webů
Printintin.cz

Na pana Rohlíčka jsem se obrátila na základě doporučení a nelitovala jsem. Jakožto začátečník jsem potřebovala pomoci s nastavením svého e-shopu www.ceskapece.cz a poradenstvím v oblasti SEO. Pan Rohlíček nejdříve sestavil analýzu, na základě které probíhaly následné konzultace. Ve velmi přátelské atmosféře jsem se dozvěděla vše podstatné – srozumitelně, jednoduše a kompletně online. Spolupráci mohu rozhodně doporučit.

Marcela Poštulková
Majitelka e-shopu s kosmetikou
CeskaPece.cz

Pana Rohlíčka jsem požádala o pomoc při doladění e-shopu na platformě WordPress. S problémy si dokáže poradit profesionálně a velmi rychle, skvěle komunikuje, podává přesné a komplexní informace o tom, co na webu provádí. Je velmi precizní a spolehlivý, vždy nápomocný. Když dojde k vyčerpání rozpočtu, vypracuje návody, podle kterých je člověk schopen si daný problém vyřešit sám. Dokáže citlivě rozeznat, kdy je třeba, aby problém vyřešil on sám a kdy stačí klienta jen navést k řešení. Za jeho pomoc mu moc děkuji a určitě jeho služby doporučuji.

Michaela Balášová
provozovatelka e-shopu s přírodní kosmetikou
MijaSoap.cz

Právě jsem měla úžasnou lekci s Mirkem, který mi velmi efektivně a srozumitelně vysvětlil jaké úpravy můj web potřebuje a jak monetizovat můj YouTube kanál. Já se velmi obávala cokoliv změnit na mém webu, ale Mirek mě naučil, jak se starat a provádět potřebné úpravy na webu. Mirek mi ušetřil mnoho starostí a času.Taky jsem se hodně naučila a našla jsme někoho, komu mohu věřit a následovat jeho rady. Také jeho videa o tom, jak si udělat web a pro práci s WordPressem jsou velmi poučná a plná informací. Ještě jednou Mirkovi moc děkuji a vřele doporučují jeho služby.

Monika Altmanová
Výklad tarotových karet
JahodovyTarot.cz

Měl jsem velký problém se stránkou, na které jsem měl přes 1300 virů. Nemohl jsem přidávat produkty na stránku a nedalo se na ní vůbec pracovat. Chtěl bych zdůraznit, že pan Mirek Rohlíček je velký odborník – po krátkém vylíčení mého problému hned věděl, co je třeba dělat, svou práci odvedl na 110 % 👌. Samozřejmě musím zmínit, že jednání pana Rohlíčka je férové a rychlé. Všechno jde jak má. Určitě se na tohoto pána obrátím opět, je to profesionál v tom, co dělá. Děkuji ještě jednou.

Patrik Lichtner
Tvůrce přírodních vonných svíček
Vonave-Stastie.sk

S panem Rohlíčkem je zcela nadstandardní spolupráce ve všech směrech. Komunikuje bez zbytečného odkladu, odpovídá na všechny dotazy, každý krok srozumitelně vysvětlí, nemusím žádné zadání připomínat. Veškerou agendu má skvěle procesně zvládnutou, reporty provedené práce vedeme ve sdíleném dokumentu, kdykoliv se tak mohu podívat, v jakém stavu práce je a zpětně mám k dispozici celou historii provedených úkonů. Ze spolupráce s panem Rohlíčkem je na tak profesionální úrovni, že se naše společnost rozhodla s ním spolupracovat na pravidelné měsíční bázi.

Martina Perglová
Marketing & PR Manager firmy LEVEL Systems
Level.systems

Mirek vždy rád pomůže a poradí. Je vidět, že je ve WordPressu jak ryba ve vodě a je to jeho „gro“. Optimalizace, podpora, instalace, zrychlení… zkrátka všechno zvládá. S Mirkem spolupracuji už nějaký ten pátek, protože v něm cítím silnou jistotu. Doporučuji 🌟🌟🌟🌟🌟

Vít Štěpánek
Svatební a rodinný fotograf
FotoVitStepanek.cz

Hledali jsme SEO konzultanta pro nově vytvářený web a Mirek Rohlíček se ukázal být tou správnou volbou. Komunikace byla rychlá a srozumitelná, jasně nám ukázal problémy a jak je řešit. Profesionál, kterého mohu jen doporučit.

Zdeněk Sikora
Provozovatel portálu s adult obsahem