Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natálie Hrozinková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natálie Hrozinková — soukromá učitelka angličtiny

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Natálie Hrozinková:
Díky za hravý přístup k našim dětem, které se vždy těšily na další lekci angličtiny. Vřele doporučuji.

Bc. Michal Zámorský

podnikatel
zamorskym@seznam.cz
Teď po maturitní zkoušce jsem si 100% jistá, že bych ji bez Natálčiny pomoci nezvládla. Na lekce angličtiny s ní jsem se vždy těšila. Od té doby nemám problém v anglické konverzaci.

Klára Simonová

studentka VOŠ, SPŠ A SOŠ, Praha 2, Podskalská 10
Pani učitelka Hrozinková vedla na naší škole kroužek angličtiny dva roky. Vždy bylo vidět, že pracuje s dětmi s radostí a entuziasmem. Hodiny měla propracované a o tom svědčí i otázka jedné paní učitelky, která za mnou několikrát přišla a ptala se: „A nemohla by paní učitelka Hrozinková u nás učit? Když sedím vzadu a dívám se na ně, tak je to prostě super!“

Mgr. Pavel Jelínek

ředitel Základní školy Tišice, okres Mělník
Natálii Hrozinkovou mohu velmi doporučit. Pouze díky ní jsem zvládla maturitu z angličtiny. Vždy jsem s angličtinou bojovala a s Natálkou mě to velmi bavilo a zvládla jsem to levou zadní. Je velmi milá, přátelská a trpělivá.

Alena Marie Binderová

chůva
Protože jsem byla s paní učitelkou Natálií Hrozinkovou velmi spokojena, přidávám se s kladným hodnocením. Paní učitelka vedla v naší mateřské škole kroužek angličtiny. Spolupráce s ní byla vždy příjemná, pro mne však byla stěžejní spokojenost dětí. Již po krátké době bylo jasné, že je to velmi dobrá učitelka, která dokáže zaujmout děti od nejmladších po ty nejstarší a najít vhodný a zábavný způsob výuky. Ke každému přistupovala individuálně s jistou dávkou empatie. Kroužek byl po všech stránkách velmi oblíbený. Paní učitelku vřele doporučuji.

Mgr. Tereza Netíková

ředitelka Mateřské školy Včelička
Natálka je skvělá učitelka angličtiny, nikdy jsem se nenudila a byli tam kamarádi. Pouštěla nám anglické písničky a hráli jsme různé hry a na konci se mi to zdálo hrozně krátké. Natálka je hrozně fajn.

Rozárka Zámorská

9letá školačka
Díky Natálce můj syn miluje angličtinu a jde mu to dobře. Je skvělá!!!

Jana Kavalová

učitelka v mateřské školce
jana.kavalova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS