Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Natálie Markovská:
Bc. Michaela Nečasová
Nátálku znám z bývalého zaměstnání v mediální agentuře, kde pracovala jako copywriterka a později projektová manažerka. Dokáže se bravurně poprat s jakýmkoliv tématem a gramatiku zvládá na jedničku. Perfektně ovládá také organizaci práce, takže vždy 100% splní dohodnuté termíny. Pro klienta se snaží udělat vždy maximum. Její texty jsou čtivé, lehké, mnohdy okořeněné špetkou příjemného humoru.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
S prací copywriterky paní Ing. Natálie Markovské jsme byli maximálně spokojeni. Profesionální a současně velmi milý přístup, a hlavně skvělá práce! Výborné texty na přání dle našich instrukcí, dodané ještě před domluveným termínem! Spolehlivost, profesionalita, serióznost a perfektní komunikace. Vřele doporučuji!

Josef Tichý

poskytovatel amerických hypoték bez registrů a poplatků
www.doubleinformation.cz
Natálka je velmi šikovná. Pro nás dělá copywriting a pomáhá nám s web marketingem. Těžko pár slovy popsat člověka, který čas strávený na vaší zakázce reportuje na minuty poctivě. Pracuje velmi rychle, kvalitně a nic není nemožné. Vyzdvihl bych především kvalitu a čtivost jejích článků. Jako zadavatel musím kritizovat to, co napíše. Ovšem v drtivé většině případů to překonává mé vlastní představy. Články jsou čtivé a dle vaší volby buď profesionální či zábavné. Tak či tak i u odborných témat vždy dodrží pointu, jež chcete a přesto je každý kus její práce originál. Za Effective Fitness Training musím Natálku doporučit. Určitě nebudete zklamáni.

Martin Barna

zakladatel Effective Fitness Training
www.eftm.cz ~ fitness.barna@gmail.com ~ 603 229 831
Se slečnou Markovskou spolupracujeme již několikerý měsíc, a to zejména na správě facebookových profilů našich klientů. Se zpracováváním příspěvků a se stylem práce slečny Markovské jsme byli hned od začátku velmi spokojeni. Už v prvních chvílích totiž velice dobře pochopila představu našich klientů a dokázala ji chytře a kreativně aplikovat do praxe. Každý měsíc navíc doplňuje správu profilů velmi detailním reportingem, kterým pomůže i úplnému laikovi. Spolupráci se slečnou Markovskou na správě facebookových profilů vřele doporučuji.

Vojtěch Forejtek

http://www.b-effective.cz/velka-firma/ ~ forejtek@b-effective.cz
Natálka je bezvadný pracant. Spolupracovat jsme měly tu čest v reklamní agentuře SABANERO, kde jsem byla její přímou nadřízenou. Každý úkol splnila vždy v předstihu, nic pro ni nebylo nemožné. Pokaždé se snažila maximálně splnit klientova přání a nikdy nenechala práci napůl nedodělanou. S Natálkou se mi strašně dobře spolupracovalo a určitě se vám s ní bude spolupracovat stejně pohodově. Pokud hledáte schopného a hlavně super rychlého copíka či správce sociálních sítí, právě jste na něj narazili!

Tereza M.

Slečnu inženýrku Markovskou jsem kontaktovala zhruba před dvěma měsíci. V tu dobu jsme hledali copywritera pro náš finanční magazín. Naše požadavky byly celkem jednoduché – pravidelná tvorba finančních článků za přijatelnou cenu. Ač jsem si myslela, že takových lidí bude spousta, bylo pro nás poměrně náročné někoho takového najít. Se slečnou Markovskou se ale všechny problémy rozplynuly. S podobou jejích článků jsme maximálně spokojeni, termíny dodání plní s vojenskou přesností a množství odvedené práce nám plně vyhovuje. Paní inženýrku Markovskou proto můžeme s čistým svědomím doporučit i ostatním firmám, které zrovna hledají nějakého pisálka.

Aneta Chmelařová

www.maximoney.cz
Natálka pracovala delší dobu jako naše redaktorka v portálu Sokolska33.cz. Byla jsem s její prací maximálně spokojená, jelikož články odevzdávala ještě před termínem a na každou schůzku přicházela s novými nápady, připravena na 100 %. Zadané úkoly plní samostatně a s opravdovým nasazením. Upřímně si myslím, že spolupráce s ní je velkým přínosem a mohu ji pouze vřele doporučit.

Ľubomíra Honíšková

www.sokolska33.cz ~ lubka.honiskova@gmail.com ~ +16047294001
Pro můj nový projekt www.skola-podnikani.cz jsem potřeboval několik textů a PR článků. Na portálu Copywriting.cz jsem narazil na slečnu Markovskou a přečetl si ukázky její práce. Styl jakým píše se mi líbil, a tak jsme navázali spolupráci. Vše bylo bez problému a kvalitní texty byly dodány dle domluvených termínů. Mohu jen doporučit.

Filip Wybraniec

www.skola-podnikani.cz ~ info@filipwybraniec.cz ~ 602 872 877
Paní Markovskou jsem oslovili na základě profilu navolnenoze.cz. Hledali jsme někoho pro vytvoření příspěvků a článků na sociální sítě. Paní Markovská přesně odpovídala našim požadavkům. Přesto, že začátek spolupráce byl poněkud rozpačitý, jakmile jsme se obě strany naladili na stejnou vlnu, bylo vše v naprostém pořádku. Celkově jsme se spoluprací spokojeni a odcházíme s pocitem dobře odvedené práce. Paní Markovskou můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Mladěnka

Slečnu inženýrku Markovskou jsme kontaktovali z důvodu poptávky copywritera. Přestože již spolupracujeme s marketingovou agenturou, hledali jsme větší flexibilitu a jiný pohled na věc. S podobou textů jsme spokojeni a termíny dodání plní rychle a včas. Slečnu Markovskou jako copywritera doporučujeme.

L. Susíková

www.clinex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS