Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Natalie Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Natalie Tůmová — tlumočnice, překladatelka a lektorka čínštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Natalie Tůmová:
Natalie patří mezi nejlepší tlumočníky z čínštiny, které jsem poznala. Jejích služeb jsme využili například během návštěvy čínských autorů knihy „Hlemýždím tempem“ v Praze. S přehledem odtlumočila soukromá setkání i veřejná vystoupení autorů, včetně živého hodinového vysílání v rozhlase. Vždy empatická, vstřícná, usměvavá. A především její znalost čínštiny je skvělá. Po profesionální i lidské stránce jsem ze spolupráce s Natalií nadšená.

Veronika Benešová Hudečková

nakladatelka Verzone
www.verzone.cz ~ verzone@verzone.cz ~ 733 717 394
Služby Natalie Tůmové jsme využili při několika pracovních jednáních, při nichž byla diskutována terminologicky i věcně poměrně náročná právně-ekonomická problematika. Natalie byla vždy výborně připravená a koncentrovaná a její schopnosti nám pomohly zamezit nedorozuměním, ke kterým při tlumočení složitých témat jinak dochází. Spolupráce ve mně zanechala výborný dojem.

JUDr. Jakub Adam, Ph.D.

partner, DLA Piper
jakub.adam@dlapiper.com
Tlumočnické služby Natalie jsme využili opakovaně při návštěvách čínských delegací, které se zajímaly o možnost spolupráce při výrobě loutkových animovaných filmů s českými profesionály. Komunikace s ní byla vynikající. Natalie byla vždy výborně připravena a plně se orientovala v takto složitém a specifickém oboru, jakým loutková animace bezpochyby je. Bude li další příležitost, určitě budeme služby Natalie poptávat jako první.

Kryštof Mucha

výkonný ředitel MFF Karlovy Vary
https://www.kviff.com/cs/uvod ~ mucha@kviff.com ~ 221 411 011
Paní Tůmová pro Muzeum hlavního města Prahy překládala do čínštiny text na tištěný leták na Pražské věže. Spolupráce byla velmi rychlá, milá a efektní. Můžu jedině doporučit a věřím, že brzy opět využijeme služeb paní Tůmové.

Nikola Oltová

produkční a marketérka Muzea hl. m. Prahy
oltova@muzeumprahy.cz ~ 221 012 944
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS