Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Bogdanovič > Doporučení

Doporučení z první ruky

Nikola Bogdanovič — grafický designér a brand konzultant

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Nikola Bogdanovič:
Nikola se nejen skvěle vyzná, ale hlavně hýří skvělými nápady. Po rychlém nástupu na trh realizačních firem jsme potřebovali profesionální a věrohodnou prezentaci. Firemní identita, kterou spolupráce s Nikolou Bogdanovičem začala, nás přesvědčila o jeho kvalitách. Tyto schopnosti pana Bogdanoviče nás přesvědčily, že právě on je ten správný i pro tvorbu našeho webu, který má oslovit stávající a přivést nové klienty.

Jakub Hodík

jednatel RapidWork s.r.o
www.rapidwork.cz
Úpravou nákupního procesu v eshopu nám Nikola zvýšil počet objednávek. S panem Bogdanovičem je vždy dobrá spolupráce a komunikace. Provedl mi analýzu webu, chování návštěvníků a velice detailní vyhodnocení, které mi pomohlo k tomu, abych některé prvky e-shopu vylepšil. Vynaložené finanční prostředky se vrátily velmi brzy.

Jan Blažek

majitel eshopu nejlevnejsizbozi.cz
www.nejlevnejsizbozi.cz
Oceňuju, když někdo umí nasměrovat ke správnému řešení a vidí věci v souvislostech. Mockrát jsem si v průběhu spolupráce ověřila, jakou přidanou hodnotu Nikola přináší, nejen pokud jde o grafické či technické zpracování. Bezvadná spolupráce na několika projektech, vždy s orientací na výsledek.

Mgr. Eva Štefková, Ph.D

projektová manažerka, RPIC-ViP s.r.o.
Nikola vždy ochotně řeší naše připomínky i dotazy po dokončení zakázky. S Nikolou Bogdanovičem jsme byli naprosto spokojeni. Oživení a modernizace firemní identity, příprava merkantilií, návrh vzhledu a realizace nových webových stránek. Vše bez problémů, včas a v kvalitě, kterou očekáváme. Nikolova práce nikdy nekončí dodáním díla, naopak vždy ochotně řeší naše připomínky a dotazy i po dokončení zakázky.

Ing. Václav Menšík

PR a marketingový ředitel, 3E projekt a.s.
Naprosto skvělá komunikace a výsledek odpovídal zadání. Spolupráci mohu doporučit.

Jan Laibl

mistr obchodních dovedností
www.janlaibl.cz
Nejen vstřícnost a profesionalita, ale i lidský přístup a ochota poradit. Panu Bogdanovičovi se podařilo navrhnout symbol, který vystihuje příslušnost Semil k parohatým městům a následně tento symbol propojil i do dalších oblastí komunikace města s občany. Spolupráce designéra se zadavatelem byla vždy na výborné úrovni včetně procesu zavádění nového loga do praxe.

Ing. Tomáš Sábl

místostarosta Semil
Oceňuji Nikolovu kreativitu, odbornost a schopnost vidět do problematiky. Naprosto profesionální komunikace a skvělá spolupráce! Všechny dílčí kroky plněny ochotně a včas. Maximální připravenost na zakázku, systematické zjišťování co nejpodrobnějších informací. Málo kdo vás v dnešní době zahrne tolika doplňujícími dotazy jen pro to, aby se dostal hlouběji do tématu.

Natálie Dobrovolná

freelance marketing manager
V každodenním zápřahu mi Nikola ušetřil hromadu starostí. Chtěla jsem se odlišit od obrovské konkurence a podle ohlasů se to povedlo na jedničku. Nikola převzal iniciativu – stanovil koncepci mé značky i webu, poradil s komunikací a celkovým laděním. Vždy jsem měla zadané úkoly a věděla co dělat, abychom se dostali k výsledku. Takhle si představuji bezchybnou spolupráci, děkuji.

Jarka Brendlová

finanční poradce
www.brendlova.cz
Pan Bogdanovič přesně vystihl naše potřeby, jsme velmi spokojeni. Potřebovali jsme vytvořit kompletně novou firemní identitu včetně nápaditého loga a polepů vozového parku. Veškerá komunikace probíhala profesionálně a těšíme se na další spolupráci.

Jan Zapletal

jednatel KRAJAN CZECH s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS