Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Bogdanovič > Doporučení

Doporučení z první ruky

Nikola Bogdanovič — grafický designér se zaměřením na marketing a branding

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Nikola Bogdanovič:
Po rychlém nástupu na trh realizačních firem jsme potřebovali něco, co nás bude prezentovat. Firemní identita, kterou spolupráce s Nikolou Bogdanovičem začala, nás přesvědčila o jeho kvalitách. Nejenže se skvěle vyzná v problematice, ale hýří skvělými nápady a v průběhu tvorby dává průběžný feedback o fázi projektu. Tyto schopnosti pana Bogdanoviče nás přesvědčily, že právě on je ten správný i pro tvorbu našeho webu, který má oslovit stávající a přivést nové klienty.

Jakub Hodík

jednatel RapidWork, s.r.o.
Nikola Bogdanovič vytvořil logo pro moji firmu na jedničku. Dokázal zaujmout a dokonale přečetl mé myšlenky, které jsem neuměl ani nahlas popsat. Je vidět, že má k práci cit a že jí má zároveň rád. Přeji hodně úspěchů a pokud bych někdy v budoucnu něco řešil, tak se určitě rád ozvu.

David Klein

jednatel Elektro Klein s.r.o.
Mockrát jsem si v průběhu spolupráce ověřila, jakou přidanou hodnotu nám Nikola přináší, nejen pokud jde o grafické či technické zpracování. Výsledkem je moderní vizuální identita firmy a přehledné webové stránky, které dle názoru našich partnerů „konečně dávají jasnou informaci světu“. Po celou dobu intenzivní spolupráce probíhala komunikace s Nikolou vždy skvěle, s orientací na výsledek, jeho vysokou kvalitu a včasné dodání, a zároveň schopností detailně rozebrat zvažované varianty a jejich klady a zápory pro vaše rozhodnutí o definitivní podobě řešení.

Mgr. Eva Štefková, Ph.D

senior konzultantka a projektová manažerka RPIC-Vip
cz.linkedin.com/in/eva-%C5%A1tefkov%C3%A…
Naprosto skvělá komunikace a výsledek odpovídal zadání. Spolupráci mohu doporučit.

Jan Laibl

prodej, motivace, #janlaibl
janlaibl.cz
S Nikolou Bogdanovičem jsme byli naprosto spokojeni. Oživení a modernizace firemní identity, příprava merkantilií, návrh vzhledu a realizace nových webových stránek. Vše bez problémů, včas a v kvalitě, kterou očekáváme. Nikolova práce nikdy nekončí dodáním díla, naopak vždy ochotně řeší naše připomínky a dotazy i po dokončení zakázky.

Ing. Václav Menšík

ředitel útvaru marketing a PR 3E Projekt
Spolupráce s panem Bogdanovičem je skvělá. Nejenže jsem s výsledkem jeho práce vždy maximálně spokojená, ale především je spolehlivý, pohotový, vždy dodrží termín a v průběhu procesu o všem informuje. Vychází vstříc mým přáním a trpělivě se snaží projekt vylepšovat na základě mých požadavků. Díky tomu je výsledná grafika vždy přesně podle mých představ. Tohle považuji za velice vzácné a je to důvod, proč se na něj znovu a znovu obracím se všemi svými projekty, pro které potřebuji ušít líbivý kabátek. Zároveň umí i poradit a ze svého profesionálního pohledu přinést vlastní nápady, které mají pokaždé úspěch. Jeho přístup i práce jsou vždy profesionální. S radostí ho doporučuji dál!

Katy Blažčíková

fitness závodnice & koučka
www.katyblazcikova.cz
Nikola vytvořil prodejní prezentaci pro jeden z našich produktů. Nikola nejenže rozebral zadání na šroubky a složil ho tak, aby fungovalo ještě lépe, ale vnesl do projektu své zkušenosti z podobných projektů. Skvělá spolupráce!

Adam Hazdra

Business Owner at LMC
Vytvoření nové vizuální identity města není lehká záležitost. Panu Bogdanovičovi se podařilo navrhnout symbol, který vystihuje příslušnost Semil k parohatým městům a následně tento symbol propojil i do dalších oblastí komunikace města s občany. Spolupráce designéra se zadavatelem byla vždy na výborné úrovni, nejen vstřícnost a profesionalita, ale i lidský přístup a ochota poradit v procesu zavádění nového loga do praxe.

Ing.Tomáš Sábl

1. místostarosta města Semily
www.semily.cz
Oceňuji Nikolovu kreativitu a odbornost, schopnost vidět do problematiky. Všechny dílčí kroky plněny ochotně a včas. Maximální připravenost na zakázku, systematické zjišťování co nejpodrobnějších informací. Málokdo vás v dnešní době zahrne tolika doplňujícími dotazy jen proto, aby se dostal hlouběji do tématu. Naprosto profesionální komunikace a skvělá spolupráce.

Natálie Dobrovolná

projekt manažerka
Nikola pro naši společnost vytvořil nový brand Dotankuj tiskárnu. Grafické návrhy nás ujistili, že jsme si pro náš projekt vybrali správného partnera. Na spolupráci oceňujeme pochopení našich záměrů, dodržování termínů a kreativní přístup.

Jiří Vohnout

jednatel Channel Partners
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS