Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Kaplan > Doporučení

Doporučení z první ruky

Nikola Kaplan — grafická designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Nikola Kaplan:
Nikola Kaplan je geniální grafička s citem pro detail a nadčasovost. Jsem náročný klient a vím to o sobě, Nikola mě však vždy mile překvapovala svojí profesionalitou, precizností, originalitou a lidským laskavým přístupem. Je top! To se nevidí každý den a vím, že s ní budu ráda spolupracovat i nadále.

Monika Stehlíková

BodyTalks
Spolupráce s Nikolou Kaplan je nejen profesionální, ale i velmi milá. Nikola pro nás připravovala design knižní obálky. Hned první návrh, který dodala byl promyšlený, nápaditý a přesně takový, jaký jsme potřebovali. I přes to byla ochotná připravit další návrhy, které nakonec nebyly využity, protože už ten první byl trefou do černého. Nic nebyl problém a vše bylo zpracováno obratem a s ohledem na šibeniční termín. Profesionality, ochoty a příjemné komunikace s Nikolou si cením stejně jako její špičkové práce. Děkujeme!

Petra Lásková

literární redaktorka, Nakladatelství XYZ, součást Albatros Media
S Nikolou jsme začali spolupracovat na doporučení a od prvního kontaktu byl její přístup profesionální a jedinečný. Přestože pracovala v napjatém termínu, vždy odvedla svou práci precizně. Pokud bylo potřeba cokoli pozměnit nebo upravit, vše zvládla obratem a výsledek byl perfektní a dokonalý. Věříme, že dílo, na kterém se podílela najde ohlas i u koncového zákazníka. S Nikolou budeme i v budoucnu velice rádi pokračovat ve spolupráci.

Romana Homonická

Grada Publishing
Od prvního e-mailu s Nikolou Kaplanovou jsem věděla, že naše spolupráce bude fungovat. Nikola je v komunikaci velmi příjemná a její práce je opravdu profesionální. Všechny grafické práce, které nám doposud odevzdala považujeme za ty nejpovedenější. Proto nebudeme váhat a ve spolupráci pokračovat a to především u bestsellerových titulů.

Kristina Synek

Senior marketing manažer, Albatros Media
Nikola je pro mě jednou z nejtalentovanějších grafiček. Má osobité cítění, specifický vkus a vnitřně bohatý svět, který rezonuje s tím mým a myslím, že i Tomášovým. Podílela se na kolekci jeho triček a kniha Děkuju je tak úspěšnou i díky ní. Vytvořila její obálku:). U mě doma mám dokonce Nikolin obraz mě a mojí dcery Claudie. Jsme tam zobrazeny přesně takové, jaké jsme. A to mám na Nikole nejraději. Vidí věci reálně a nepřikrášluje. Těším se na další spolupráci!

Kateřina Kristelová

moderátorka a blogerka
Navzdory poněkud šibeničnímu termínu byla spolupráce pohodová, byli jsme spokojeni. Doporučujeme.

Daniel Srb

Dopravní společnost StiBus
S Nikolou Kaplanovou je spolupráce velmi příjemná a profesionální. Nikola je šikovná, chápající, zodpovědná i vstřícná. Má velmi milé vystupování, komunikace a domluva byla vždy bez problému. Jsme rádi, že se stala jednou z našich externích grafiček a doufáme, že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat.

Barbora Kokrmentová

Jiri Models
S Nikolou to pro mě byla nádherná spolupráce. Ze zadání formy já bych chtěl, hned předložila pár návrhů a rozhodnutí bylo na světě. Vše šlo příjemně rychle a zase jsem o krok dál. Vím, že se na ní opět budu moci někdy obrátit. Prostě profesionální práce. Díky.

Martin Beránek

Elepro
Nikol Kaplanová je kouzelnice! Z nepříliš kvalitní, pro mě však srdcové fotky z mobilu, vytvořila nádhernou ilustraci, která bude naši zeď zdobit hodně, hodně dlouho. Okamžitě upoutá, je hravá a výrazná, přesně jak jsem si ji představovala. Nikol, ještě jednou děkuji. Rozhodně doporučuji a ráda si zase nějakou objednám.

Michaela Zumrová

Spolupráce s Paní Nikolou byla naprosto báječná. Moc děkuji za její laskavost, vstřícnost a lidskost. Logo mám podle svých představ a zároveň jsem chtěla nechat i volnou ruku k tvoření. Moc ráda doporučuji Všem ostatním.

Hana Součková

LaraFi dortové studio
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS