Portfolio

Nikola Kaplan — grafická designérka


Zobrazuji všech 125 náhledů v 11 oddílech


Propagační materiály nehtového a kosmetického příslušenství Glamora

Design krabice a uživatelské příručky elektrické brusky na nehty navazuje na definované CI. Design uživatelské příručky elektrické brusky na nehty navazuje na definované CI. Design uživatelské příručky elektrické brusky na nehty navazuje na definované CI. Ilustrace informačních ikon na obal elektrické brusky. Ilustrace elektrické brusky na nehty na úvodní stranu obalu. Obalový design a produktové focení. Design obalu dělené buničité vaty navazuje na definovanou vizuální identitu produktové řady značky. Design sady etiket dezinfekcí na nástroje navazuje na CI. Fotografování produktů. Design sady etiket dezinfekcí na kůži navazuje na CI. Fotografování produktů. Design sady etiket dezinfekcí na nástroje navazuje na CI. Fotografování produktů. Design krabice UV/LED lampy na nehty navazuje na definovanou vizuální identitu značky. Design uživatelské příručky UV/LED lampy na nehty navazuje na definovanou vizuální identitu značky. Design uživatelské příručky UV/LED lampy na nehty navazuje na definovanou vizuální identitu značky.

Postprodukce fotografií

Produktové fotografování a postprodukce. Produktové fotografování a postprodukce. Produktové fotografování a postprodukce. Produktové fotografování a postprodukce. Produktové fotografování a postprodukce. Produktové fotografování a postprodukce. Postprodukce fotografie zaslané klientem. Po použití postprodukce a fotomanipulace. Vytvoření autorského monogramu - fotomontáž z mnoha obrázků. Monogram jsem doplnila vizualizací grafického tabletu vytvořeného vektorovou grafikou.

Propagační materiály a webdesign Pivovaru Chotěboř

Propagační plakát s použitím digitální grafiky. Informační tištěná brožura. Informační tištěná brožura. Tvorba vizuálu pro celý design značky. Tvorba designu pro různorodé propagační materiály. Tvorba designu pro různorodé propagační materiály. Tvorba designu pro různorodé propagační materiály. Tvorba designu pro různorodé propagační materiály. Tvorba vizuálu pro celý design značky. Tvorba vizuálu pro celý design značky. Design web stránek www.pivovarchotebor.cz.

Fotografování a tvorba ilustrace pro značku Hitomi a Poner

Hitomi - kreativní propagační fotografování nástrojů. Pozadí produktů jsem doplnila ilustrací. Hitomi - proces vzniku kreativní fotografie s ilustrovaným pozadím. Hitomi - kreativní fotografování nástrojů. Poner - kreativní propagační fotografování luxusních módních doplňků. Poner - kreativní propagační fotografování luxusních módních doplňků. Poner - kreativní fotografování s použitím ilustrace v pozadí.

Design propagačních materiálů nehtové kosmetiky Ruscona

Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Kreativní fotografování produktů. Design krabice UV/LED lampy na nehty navazuje na CI. Design uživatelské příručky UV/LED lampy na nehty navazuje na CI. Design uživatelské příručky UV/LED lampy na nehty navazuje na CI.

Knižní obálky

Design a sazba knihy Moniky Stehlíkové: Tajomstvo reči tela. Design a sazba knihy Moniky Stehlíkové: Tajomstvo reči tela. Design a sazba knihy Moniky Stehlíkové: Tajomstvo reči tela. Monika Stěhlíková: Tajomstvo reči tela. Design z knihy jsem přenesla do dalších oblastí propagace. Monika Stěhlíková: Tajomstvo reči tela. Design z knihy jsem přenesla do dalších oblastí propagace. Monika Stěhlíková: Tajomstvo reči tela. Design z knihy jsem přenesla do dalších oblastí propagace. Titulka knižního románu Michaely Schmiedlové: Druhá šance pro Zoe. Titulka knižního románu Michaely Schmiedlové: Druhá šance pro Zoe. Ilustrace pro titulku knižního románu Michaely Schmiedlové: Druhá šance pro Zoe. Design obálky a kompletní propagace knihy Tomáše Řepky a Jany Ciglerové: Děkuju. Design obálky a kompletní propagace knihy Tomáše Řepky a Jany Ciglerové: Děkuju. Design obálky a kompletní propagace knihy Tomáše Řepky a Jany Ciglerové: Děkuju. Design merch triček a mikin včetně grafiky visaček ke knize Tomáše Řepky a Jany Ciglerové: Děkuju. Vytvořila jsem doprovodnou ilustraci fotbalisty z obalu knihy Tomáše Řepky a Jany Ciglerové: Děkuju. Obálka knihy profesionálního českého skateboardisty Maxima Habance: Život je skejt. Obálka zápisníku parkouristy a youtubera Tarase Povoroznyka: Taryho zápisník. Obal knihy světového bestselleru Žena v okně od amerického autora A. J. Finna. Obal audioknihy světového bestselleru Žena v okně od amerického autora A. J. Finna. Obal knihy a reklamní kampaň světového bestselleru Žena v okně od amerického autora A. J. Finna. Obal knihy a reklamní kampaň světového bestselleru Žena v okně od amerického autora A. J. Finna. Obal knihy a reklamní kampaň světového bestselleru Žena v okně od amerického autora A. J. Finna.

Sazba firemního časopisu stavební společnosti ROSS Holding

Design a sazba firemního časopisu stavební společnosti - čtvrtletník o osmnácti stranách. Design a sazba firemního časopisu stavební společnosti - čtvrtletník o osmnácti stranách. Design a sazba firemního časopisu stavební společnosti - čtvrtletník o osmnácti stranách.

Různé propagační materiály

Propagační materiály reklamní kampaně Coccolino aviváží. Propagační materiály reklamní kampaně Coccolino aviváží. Propagační materiály evropského nadačního fondu Sunrise. Propagační materiály evropského nadačního fondu Sunrise. Propagační materiály evropského nadačního fondu Sunrise. Propagační materiály evropského nadačního fondu Sunrise. Propagační materiály pro hlavní módní návrhářku České Miss Camillu Solomon. Propagační materiály a organizace VIP společenského večera firmy Zentiva.

Designy hraček

Hush Hush Plush - design deseti plyšových zvířátek. Hush Hush Plush - design štítků na plyšová zvířátka a další propagační materiály. Bedazzle Bubbles - design dětské vodní pistole. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole, vývoj od skici po 3D. Bedazzle Color Splash - design dětské vodní pistole. Informační ikony. Fog'n'Bubbles - design dětské pistole, která chrlí kouřové bubliny. Fog'n'Bubbles - design dětské pistole, která chrlí kouřové bubliny. Fog'n'Bubbles - design dětské pistole, která chrlí kouřové bubliny. Vývoj v 3D.

Designy hraček pod licencemi

Designy produktů pod licencí The Simpsons. Designy produktů pod licencí The Simpsons. Designy produktů pod licencí The Simpsons. Designy produktů pod licencí The Simpsons. Designy produktů pod licencí The Simpsons. Designy produktů pod licencí The Simpsons. Koncept produktu. Designy produktů pod licencí Care Bears. Designy produktů pod licencí Care Bears. Designy produktů pod licencí Care Bears. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks. Designy produktů pod licencí PJ Masks.

Digitální ilustrace

Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace. Digitální ilustrace.

Nikola KaplanNikola Kaplan

grafická designérka — Komplexní grafické služby pro online i offline propagaci značek, produktů a firem. Corporate identity, webdesign, loga, foto a retuše, postprodukce i digitální ilustrace. Přes 20 let v oboru a výtečné reference: Albatros Media, Grada Publishing, Sencor.

Status: k vašim službám 10 doporučení
Mobil: 721 801 873 Email: nikolakaplan@gmail.com Web: www.nikolakaplan.com
Místo: Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina) Působnost: celá ČR