Doporučení z první ruky

Nikola Tilgnerová — grafička a ilustrátorka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Slečna Nikola je velice šikovná ilustrátorka a grafička. Svou práci má velmi ráda a je to na výsledcích vidět. Každopádně je velice ochotná vnést do projektu něco nového, dokáže se přizpůsobit vašim požadavkům, poradí nebo pomůže, když se dostanete do úzkých. Oceňuji její rychlost a kvalitu zpracování zakázky. Vřele všem slečnu Nikolu doporučuji.

Karel Sychra
spisovatel
karel.sychra@seznam.cz 733 603 698

Děkuji paní Tilgnerové za vytvoření grafické podoby obálky na mou knihu Nebylové. Paní Tilgnerová vytvořila 3 návrhy podoby této obálky. Vycházela přitom z fotografické předlohy, kterou jsem jí zaslal. Všechny návrhy byly vizuálně velmi zajímavé. Nicméně ten, který jsem nakonec vybral, mne upoutal nejvíce. Zvolila výrazný barevný tón a vytažení ústředního námětu fotky. Výsledný dojem na mne působí harmonicky a vyváženě, včetně umístění názvu knihy. Název knihy nenarušuje vizuální koncepci obálky, naopak se jí podařilo název knihy zdůraznit a pěkně do celé plochy zakomponovat. Zkrátka se mi moc líbí to, co v tomto konkrétním případě vytvořila. V současné době je již kniha na trhu a zatím mám od čtenářů na obálku samé pozitivní reakce. Práci paní Tilgnerové mohu s klidným svědomím doporučit!

Petr Bazger
spisovatel
bazgerpetr@gmail.com

Nikola Tilgnerová je nejen opravdu profesionální grafička, ale také kreativní a spolehlivý partner, který zvládá i velmi náročné zadání. Při spolupráci na redesignu loga a firemní identity, práci na grafice internetových stránek a sociálních sítí, newsletteru i odborných brožurách prokázala, že i v náročném byrokratickém prostředí velkého evropského vzdělávacího projektu je schopná splnit zadání rychle, kreativně a na evropské úrovni. Vážíme si také její pečlivosti, trpělivosti a milé osobnosti. Spolupráci s Nikolou 100% doporučujeme.

Mgr. Petr Valenta, Ph.D.
manažer projektu SRP, NPI ČR
vedemeskolu.npicr.cz petr.valenta@npi.cz 778 747 263

S Nikolou jsem spolupracoval na tvorbě knihy Průvodce pro pasivní investování. Nikola po celou dobu přicházela s obrovskou kreativitou, perfektně dokázala přetlumočit mé myšlenky a nápady do grafického zpracování a v neposlední řadě byla vždy naprosto profesionální a dostávala nejen svému slovu, ale i deadlinům. Přičtěte jednoduchou komunikaci a perfektní grafické zpracování a máte profesionálku na svém místě! Jednoznačně doporučuji. Prasátko Jakub

Jakub Dvořák
autor blog o penězích Rozbité prasátko
rozbiteprasatko.cz info@rozbiteprasatko.cz