Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Olga Jarošová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Olga Jarošová — certifikovaná realitní makléřka pro Brno a okolí

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Olga Jarošová:
Spolupráce s paní Jarošovou byla bezvadná. Myslím, že profesionální služby, správa a precizní organizace smluv zkušené makléřky jsou při pohybech s nemovitostmi k nezaplacení. To vše v přátelských podmínkách, s časovou flexibilitou, vstřícností, k maximální spokojenosti obou stran. Reality Muzejka vřele doporučuji. Věřím, že jejich služby v Brně nemají obdoby a všem mohou ušetřit či vydělat nemalý obnos financí.

Alžběta Dufková

Paní Jarošová, opět Vám musím moc poděkovat za výtečné zprostředkování obchodu při koupi bytu a následném pronájmu. Vaše profesionální, obratné a rychlé jednání, navíc v přátelské atmosféře, mi hodně pomohlo. Hlavně jste mi ušetřila čas pro moji rodinu, které jsem se mohla věnovat, protože jen chystání smluv a všech dokumentů s tím spojených by mi vzalo hodně času. Opravdu velké díky Vám i celé Muzejce :-) A věřím, že to není naše poslední spolupráce, takže se budu těšit na další.

Simona Tretterová

Olgu Jarošovou znám už mnoho let a vždy jsem věděla, že je velká profesionálka v tom, co dělá. Když jsem se rozhodla podniknout kroky na realitním trhu, Olga byla první volbou. I přesto, že jsem se mezitím setkala s jinými makléři, přístup Olgy byl perfektní s naprostou spolehlivostí. Celý proces koupě a pronájmu, který jsme společně řešili, proběhl zcela hladce a nad očekávání rychle. Olga je jasná volba pro další spolupráci i pro doporučení známým.

Ing. Jana Krčálová

Olze věřím a obracím se na ni ve věcech souvisejících s nákupem a prodejem nemovitostí. Vždy se to vyplácí. Oceňuji její zkušenost a cit pro trh, férový přístup a spolehlivost. Olga je pro mne 1. volba v oblasti realit a její služby doporučuji.

Jiří Slezák

SAMBA, spolek absolventů MBA
V minulosti jsme kupovali velice komplikovanou nemovitost od jiné realitní kanceláře. Paní Jarošová si i tak na nás udělala čas i v neděli a ochotně s námi vše konzultovala. Je to profesionál. Vřele doporučuji.

Hana Mladá Jirmanová

Vážená paní Jarošová, ráda bych Vám tímto dopisem ještě jednou poděkovala za úspěšný prodej našeho rodinného domu. Po celou dobu naší spolupráce jste získávala moji důvěru. Byla jste vždy ochotná navštívit nemovitost se zájemci kdykoliv projevili zájem, a to i vícekrát, pokud si chtěli něco blíže prohlédnout. Neváhala jste mi zavolat, abyste mohla zodpovědět dotazy zájemců na místě. O každé návštěvě jste mne předem informovala a líbilo se mi, že jste mi následně sdělovala výsledek každého jednání. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu proběhl prodej naprosto bez problémů a v rozumné době. Měla jste vždy připravené všechny podklady, každý dotaz jste uměla na místě zodpovědět, zajistila jste potřebné dokumenty včetně formulářů pro přepis energií. S Vaší prací jsem byla maximálně spokojená, sama jsem se nemusela o nic starat. Peníze přišly na účet v den předání klíčů novému majiteli, což jste také zaštítila svou přítomností. Oceňuji Vaši vstřícnost, profesionalitu, příjemné vystupování, ale i vidění reálných možností prodeje. Určitě Vás budu doporučovat.

Věra Nováková

V bytě se nám bydlí krásně, takže ráda vzpomínám na spolupráci s Vámi a s prodávajícími.

Jana Didi

Děkuji za vstřícné a profesionální jednání realitní kanceláře, především paní Olze Jarošové.

Radka Kosová

Rádi bychom poděkovali paní Olze Jarošové, jednatelce Reality Muzejka, za pomoc s prodejem našeho bytu. Naprosto vše za nás vyřešila a vyřídila, což pro nás bylo vzhledem k naší pracovní vytíženosti to nejdůležitější.

Radek a Ivana Nečasovi

Chtěl bych poděkovat za skvělý servis Vaší realitní kanceláře a především Vám, paní Jarošová. Vzhledem k tomu, že při koupi nemovitosti si člověk nemůže vybrat realitního makléře, měl jsem obavy. Díky Vašemu přístupu jsem byl mile překvapen a jsem rád, že jsem s Vámi mohl spolupracovat ke zdárnému konci. Rád Vás všem doporučím.

P. Černocký

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS