Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Dudek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Dudek — osobní kouč a mistr ČR v boxu

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ondřej Dudek:
Koučování s Tebou mi bylo moc příjemné, neměla jsem vůbec žádné zábrany, neměla jsem potřebu cokoliv skrývat, vyvolal jsi ve mně pocit úplné důvěry, měla jsem dojem, že Tě skutečně zajímám. Navíc musím říct, že jsi mě několikrát překvapil co do obsahu naprosto přesnou a k tomu přesně mířenou otázkou, která byla tou stěžejní, jedinou, která postačí k rozuzlení problému. Jsi rozvážný a klidný, z čehož bych si ráda vzala příklad. Tvá přítomnost je pro řešení zapeklitosti a hledání nových životních cest naprosto ideální.

Renáta Šigutová

Koučink s Ondrou splnil moje očekávání. Přála jsem si ujasnit priority v osobním životě a naplánovat konkrétní kroky, abych už na nic nečekala a mohla jít hned do akce. Za pár minut koučování jsem si ujasnila, že bych potřebovala pohnout hlavně s rekonstrukcí domu. Na přístupu Ondry se mi líbilo, že mi dal prostor mluvit, pečlivě naslouchal a dokázal se vždy trefně doptat na to, čím jsem si nebyla úplně jistá. Podpořil v tom, abych využila své energie a zaměřila ji na získání toho, co chci a mohla se pak radovat, že si plním své sny. S jeho pomocí jsem si sestavila plán činností, které teď potřebuju udělat včetně termínů, do kdy potřebuju mít který krok hotový. Vnímala jsem, že má upřímnou snahu podpořit mě v tom, abych své naplánované kroky opravdu udělala a mohla být spokojená, že jsem dosáhla toho, co jsem si stanovila. To mě ještě více motivovalo jít do akce, protože jsem věděla, že na to nejsem sama a chtěla jsem mu dát vědět, že postupně dosahuju svého cíle.

Iva Tichá

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS