Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Pavelka alias textkuchař — copywriter


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Děkuji panu Pavelkovi za pomoc s texty (autor mi píše několik článků měsíčně). Texty mají velmi dobrou obsahovou strukturu s cennými informacemi, jsou zajímavé, často s příběhem a s perfektní gramatikou. Co velmi oceňuji, je bezproblémová domluva a dodržování termínů. Doporučuji.

Marek Jelok
SEM specialista
tricks.sk marek.jelok@tricks.sk

Pan Pavelka píše kvalitní články pro můj projekt wp-zlavy.sk (wpslevy.cz), zaměřený na pluginy pro WordPress, šablony, kurzy WordPressu, webhosting a domény. Začátky byly bezproblémové, prakticky od prvního článku píše přesně tak, jak jsem si představoval - způsob vyjadřování, rozsah, ... Ve WordPressu se vyzná a nemá problém se učit nové věci. Články jsou pěkně strukturované a dobře se čtou (dobrý výběr slov a dobrá stavba vět). Pavelku jako copywritera rozhodně doporučuji.

Mgr. Peter Dudák
freelancer v oblasti IT
wpslevy.cz info@wpslevy.cz

Martin je velkým mistrem psaného slova. Skvěle se s ním spolupracuje, ať už v organizaci Aptet: https://www.aptet.sk/author/pavelka-martin/ nebo na metalovém portálu Metalmania-Magazín: https://www.metalmania-magazin.eu/author/pavelka-martiin/.

Tomáš Karľa
specialista digitálního marketingu v organizaci Aptet, vlastník portálu Metalmania-Magazín
aptet.sk kai99.thomas@gmail.com