Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Císař > Portfolio > Web cykloservisu

Web cykloservisu

Tvorba stránek s redakčním systémem pro cykloservis v Horních Počernicích, který nabízí vše potřebné nejen pro vaše kolo, ale i zimní sporty. U této zakázky jsem se snažil zvolit trochu netradiční vzhled.

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 16 položek v této galerii:

Web cykloservisu
« Předcházející Logo základní školy T. G. Masaryka Bystřice pod Hostýnem  (zobrazit v plné velikosti)Logo Vrat Nice  (zobrazit v plné velikosti)Web cykloservisu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webová stránka interiérové designérky a návrhářky  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky s redakčním systémem pro Optiku Polák  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Petr Císař

Petr Císař

redakční systém WordPress software Adobe
grafik, webový designér a vývojář — Posílení brandu díky zapamatovatelné grafice: loga, logotypy, corporate identity včetně manuálů, veškeré tiskoviny včetně DTP. Tvorba statických i dynamických webů a e-shopů. Dále úprava fotografií a správa webových stránek. 18letá praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 776 857 278 ~ Email: mail@cisadesign.cz ~ Web: cisadesign.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Petr Císař Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS