Doporučení z první ruky

Bc. Petr Handlíř — expert na výkonnostní marketing na Facebooku


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Inzerci na Facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo významně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám, a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.

Ivan Petrův
jednatel Brašnářství Tlustý
www.brasnarstvitlusty.cz mail@brasnarstvitlusty.cz 777 738 788

Díky spolupráci s Petrem jsme si ve Vaskách jistí, že peníze do Facebooku investujeme efektivně a zodpovědně. Cením si Petrovi svědomitosti a iniciativy, kterou do naší spolupráce vkládá. Setkal jsem se s mnohými výkonnostními marketéry, ale s klidným srdcem můžu říci, že je to právě Petr kdo přichází s novými nápady, hbitě dokáže vyhodnotit vyvstalé situace a především dokáže dodat skvělé výsledky. Petra beru jako jeden ze stěžejních pilířů, který nám pomáhá růst.

Václav Staněk
zakladatel Vasky.cz
vasky.cz stanek@vasky.cz

S Petrem jsme neskutečně spokojení. Po jeho angažování přišly největší tržby našeho e-shopu v historii. Naprostý profík, který ví o čem mluví (doporučil mi jej i David Lörincz), je naprosto realistický a neslibuje co nemůže splnit. Spojení s Petrem Handlířem je pro nás jedním z nejzásadnějších kroků v historii naší firmy. A u piva se s ním nudit taky nebudete. Doporučuji a dám za něj krk.

Petr Čerňanský
majitel Rybizak.cz
www.rybizak.cz

Petr pro nás úspěšně spravoval kampaně ve vypjatém předvánočním období, kde není prostor na chyby. Oceňuji proto jeho každodenní nasazení, přesnost a profesionalitu.

Matez Jindra
majitel Skippy.cz a Bastard.cz