Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Handlíř > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Handlíř — expert na výkonnostní marketing na Facebooku

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Petr Handlíř:
Inzerci na Facebooku jsme si dlouho spravovali sami, ale s Petrem je to jiná liga. Díky jeho zkušenostem se nám podařilo významně zvednout efektivitu kampaní. Člověk nemůže dělat vše sám, a co stačilo před pár lety, dnes již nestačí. Ve Facebook marketingu je třeba zkušeností a znalostí, a na to je třeba najít dobrého specialistu. Na Petra je spolehnutí, jeho strategie a postupy nám fungují a pomáhají nám vydělávat peníze.

Ivan Petrův

jednatel Brašnářství Tlustý
www.brasnarstvitlusty.cz ~ mail@brasnarstvitlusty.cz ~ 777 738 788
Díky spolupráci s Petrem jsme si ve Vaskách jistí, že peníze do Facebooku investujeme efektivně a zodpovědně. Cením si Petrovi svědomitosti a iniciativy, kterou do naší spolupráce vkládá. Setkal jsem se s mnohými výkonnostními marketéry, ale s klidným srdcem můžu říci, že je to právě Petr kdo přichází s novými nápady, hbitě dokáže vyhodnotit vyvstalé situace a především dokáže dodat skvělé výsledky. Petra beru jako jeden ze stěžejních pilířů, který nám pomáhá růst.

Václav Staněk

zakladatel Vasky.cz
vasky.cz ~ stanek@vasky.cz
S Petrem jsme neskutečně spokojení. Po jeho angažování přišly největší tržby našeho e-shopu v historii. Naprostý profík, který ví o čem mluví (doporučil mi jej i David Lörincz), je naprosto realistický a neslibuje co nemůže splnit. Spojení s Petrem Handlířem je pro nás jedním z nejzásadnějších kroků v historii naší firmy. A u piva se s ním nudit taky nebudete. Doporučuji a dám za něj krk.

Petr Čerňanský

majitel Rybizak.cz
www.rybizak.cz
Velmi si spolupráce s Petrem cením. Ta obrovská jistota, že máme v PROFICIU Facebook kampaně na top úrovni, nám nesmírně pomáhá. Oceňujeme zodpovědnost a přístup stále věci zdokonalovat, neusnout na vavřínech, předávat know-how a rozvíjet sebe i celý tým, který vede.

Petr Halík

CEO FROFICIO Marketing
Petr se nám stará o Facebook kampaně SportObchod.cz a vždy spolu dokážeme vybrat ideální formát kampaní. Na interním školení nás naučil si některé typy kampaní spouštět svépomocí a průběžně nám radí se správným zacílením. Kdykoliv, když jsem se na něj obrátil, poradil a zařídil, co bylo potřeba.

Adam Jurák

marketingový ředitel Sportobchod.cz
Sportobchod.cz ~ ajurak@sportobchod.cz
Petr pro nás úspěšně spravoval kampaně ve vypjatém předvánočním období, kde není prostor na chyby. Oceňuji proto jeho každodenní nasazení, přesnost a profesionalitu.

Matez Jindra

majitel Skippy.cz a Bastard.cz
Díky školení vedeném Petrem Handlířem, je nám nyní jasné, jak s propagací na Facebooku postupovat. Jak efektivně nastavovat cílení reklam, jak pracovat s konverzemi a mnoho dalšího. Školení bylo navíc vedeno zábavnou a příjemnou formou.

marketingové oddělení Bauhaus

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS