Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 64 doporučení

S bráchou jsme spolupracovali na mnoha projektech a vždy jsem byl maximálně spokojen. Doporučuji!

Pavel Štich
www.xxlcredit.cz

Petr mi pravidelně dodává kvalitní ilustrace pro mé weby. Je na něj spoleh. Rozhodně doporučuji.

Vlastimil Štich
jednatel INTERSTORE CAPITAL s.r.o.
www.interstorecapital.com

Spolupracuji s panem Petrem déle než rok, možná už dva, a za tu dobu jsme spolu zrealizovali několik zdařilých projektů, a pevně doufám, že se pustíme do dalších, protože pan Štich má všechno, co si jako producent můžu přát: talent, osobitý styl, milé, příjemné a hlavně solidní jednání.

Radek Ráček
producent a vydavatel knih, audioknih a mobilních her | Livstor Universe s.r.o.
www.garbici.cz

Petr je všestranný talentovaný grafik s přátelským přístupem, který s námi spolupracoval jak na první verzi deskové hry Legendy země Euthie, tak na její nové edici Euthia: Torment of Resurrection. V obou případech zpracovával ilustrace hrdinů, v druhém případě i ilustrace na herní plán a pár dalších menších objektů. Jeho práce se nám líbí, a to i mimo naše projekty. Byli jsme spokojeni a můžeme dál doporučit. :)

Markéta Bláhová
projektová manažerka pro deskovou hru Euthia: Torment of Resurrection
https://euthia.com/cs/ marky.hmpf@gmail.com 732 188 092

Spolupráce s panem Štichem je bezproblémová. Komunikace s ním je příjemná, pružně reaguje na připomínky, rychle dodá konečný produkt, který je přesně podle přání klienta. Jsem s jeho prací velmi spokojená.

Bc. Petra Mayerová
ředitelka Mateřské školy kardinála Berana Plzeň
www.mskb.cz info@mskb.cz 773 225 611

Spolehlivý člověk, který dělá to co umí zodpovědně, plní sliby a deadliny. Při spolupráci mohu vyzdvihnout rychlou a srozumitelnou komunikaci na přátelské úrovni.

Michal Domian
umělecký tatér a street fashion designer
http://www.behance.net/Mike_ART

Petr pracoval na obálce pro mou knihu Onero. Mohu jen doporučit, má talent a snaží se splnit zadání do puntíku. Obálka vypadá profesionálně, přesně tak, jak jsem si představoval. Petr ke klientovi přistupuje individuálně, a to mi velmi sedělo, protože jsem měl spoustu „problémů“, které mi pomohl vyřešit. Za mě je to velká spokojenost, ještě spolu budeme pracovat na dalších ilustracích, moc se těším.

Jiří Kos
jiri.kos@centrum.cz 728 880 511

Pana Šticha jsem oslovila přes Facebook s prosbou o vytvoření vzezření hlavního hrdiny pro moji knihu. Předala jsem mu všechny podstatné informace a výsledkem jsem byla opravdu nadšená. Bylo to, jako by mi viděl do hlavy a ještě přidal něco navíc! Je to ilustrátor, který pozorně naslouchá a ještě čte mezi řádky. Těším se na další spolupráci, protože tímto to rozhodně neskončilo. Děkuji.

Marie Domská
www.facebook.com/Ichkerat
nara5.webnode.cz

S Petrovou prací jsem byl velmi spokojen. Vstřícná a rychlá komunikace. Perfektní výsledek dohodnuté práce. Budu se těšit na další spolupráci. Děkuji.

Marek Liška
specialista na budování značek a osobních prezentací
www.marekliska.cz marek@marekliska.cz 705 005 178

Rychlé a kvalitní nákresy „mood konceptu“. Dobrá komunikace při řešení detailů.

Zdenko Gurovič