Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 58 doporučení

Petr je profík a skvěle se s ním spolupracuje. Je na něho spolehnutí, na čem se domluvíme, tak platí. Zároveň sám přichází se zajímavými nápady a kreativitou. Jednoznačně mohu spolupráci doporučit.

Petr Kulhánek

Aktuálně s panem Štichem spolupracuji na mém e- shop projektu Cech Hráčů. Musím konstatovat, že spolupráce je na vysoké úrovni a jsem celkově se vším spokojený. Jsem moc rád že jsem si vybral pro svůj projekt právě pana Šticha, protože jeho obrázky jsou prostě úžasné. Všem moc doporučuji.

Ing. Pavel Petr
e-shop Cech Hráčů
pavelpetr92@seznam.cz 728 845 043

Petr nám necelého půl roku intenzivně pomáhal s přípravou grafického obsahu pro projekt nového iVysílání České televize. Petra mohu doporučit pro jeho spolehlivost, rychlou a efektivní komunikaci i kvalitu výstupů.

Ilustrace od pana Petra byla perfektní, originální a rychlá. Profesionální přístup a práce, velmi doporučuji.

Petra znám už dlouhou řádku let, a jeho umělecký duch v něm byl odjaktěživa. V oblasti grafiky je pro mě jednička. Hotovo vždy v termínu a k tomu vám ochotně poradí, jak danou věc efektivně posunout k dokonalosti.

Tomáš Líbl
3D artist
libltomas2@seznam.cz 602 234 846
Lukáš Havel

Petra mohu vřele doporučit! Petr vytváří Concept Art pro naše hry a pokaždé jsme ohromeni z jeho tvorby. Spolupráce s ním je na profesionální úrovni, vždy dodržuje termíny a rychle komunikuje.

Lukáš Havel
3D vývojář her v herním enginu Unity a C# programátor

S Petrem Štichem se znám léta. Jelikož se grafice nevěnuji, vždy se obracím na něj a vždy se setkám s vřelým přístupem a originálními nápady. Dle mého není nic, s čím by si neporadil. Je to člověk na svém místě!

Kamila Laudonová

Pan Petr Štich pro nás vytvářel vykládací kartu s historickou tematikou. Jednalo se o počítačově zpracovaný obraz a výsledek mě opravdu nadchl. Karta působila jako namalovaná a vypadala krásně. Moc doporučuji a děkuji za super spolupráci.

Hana Králová
spisovatelka, copywriterka
hanickakralova7@seznam.cz 721 230 001

Super komunikace, fair play jednání. Nebojí se vnést do problému svůj pohled na věc.

Bc. Vojtěch Kochta
IT

Velice pěkná práce od talentovaného člověka a navíc profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Šimon Chmel
chmel.simon@gmail.com 721 882 324