Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Štich > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik

Zobrazuji č. 110 z celkem 33 doporučení prezentace Petr Štich:
BcA. Jáchym Váně
Petra vřele doporučuji pro výběr vašeho projektu, který se týká ilustrací a kreativy. Je schopen do detailu pochopit zadání a vlastním kreativním uvažováním umí přidat tolik nápadů, které zajisté ocení každý zadavatel. Sám s Petrem pracuji na několika projektech a spolupráci s ním si nemohu vynachválit.

BcA. Jáchym Váně

grafický designér
Nechal jsem si od pana Šticha nakreslit menší zakázku, barevnou skicu jednoho mého nápadu na projekt. Výsledek byl naprosto super. Přesně podle představ, v dobrém čase a za rozumnou cenu. Z několika oslovených ilustrátorů byla ta jeho skica nejlepší.

Ing. Tomáš Zeman

https://www.linkedin.com/in/tomaszeman
Dlouho jsme hledali schopného a ochotného člověka, který by nám vytvořil ilustrace postav hrdinů do naší deskové hry. Několikrát jsme nebyli spokojeni s kvalitou práce či přístupem, ale naštěstí jsme narazili na Petra Šticha, který nám ve velice krátkém čase vyšel vstříc a zachránil nám termíny. Stále s ním velice rádi spolupracujeme, protože je precizní, samostatný, má opravdový talent a hlavně to, co slíbí, vždy splní!

Tadeáš Spousta

podnikatel, autor hry Legendy země Euthie
www.facebook.com/legendsofeuthia/ ~ tadeas.spousta@afkvos.cz ~ 608 383 094
Je mnoho grafiků, kteří umí zázraky s Photoshopem, ale málo takových co k tomu umí opravdu kreslit. Dlouho jsem hledal pro tvorbu grafiky na nové deskové hry někoho, kdo umí oboje, až se mi podařilo dostat kontakt na Petra. Jeho práci a přístup mohu pouze doporučit. Rychlá a kvalitní práce se zohledněním všech přání klienta. K tomu férové jednání. Co víc si přát?

David Hanáček

vydavatelství deskových her pro náročné hráče
www.foxinthebox.cz ~ info@foxinthebox.cz
Petr Štich realizoval ilustraci pro náš projekt Dračí Hlídka. Povedlo se mu nádherně rozvést původní nosnou myšlenku. Vylepšil jí a dal tak kresbě úplně nový rozměr! Komunikace probíhala skvěle a na profesionální úrovni. Dílo jsme dostali v požadovaném čase a skvělé kvalitě! Vřele doporučuji a určitě budeme ve spolupráci pokračovat.

Pavel Ondrusz

autor fantasy projektu Dračí Hlídka
www.dracihlidka.cz ~ irena.goldmanova@centrum.cz
Hledal jsem ilustrátora pro obal čtvrté knihy Ságy Sirionů s názvem Alesie a narazil na kresby Petra Šticha. Byla to vlastně náhoda a vůbec jsem netušil, co ve finále mohu očekávat. Nakonec jsem byl mile překvapen. Po jednoduché domluvě jsem obdržel vše v potřebné kvalitě a především včas. Petra Šticha mohu komukoliv vřele doporučit.

David Borkovec

autor Ságy Sirionů
www.sagasirionu.cz ~ borkovec.david@gmail.com
Petr Štich je v oboru opravdovým profesionálem. Zadaný úkol splnil kvalitně a mimořádně rychle. Jeho přístup i vystupování nemají chybu, neumím si představit lepší spolupráci.

Monika Hulíková

Spolehlivě, rychle, s respektem k řemeslu i zadání. Vše za přívětivou cenu. Doporučuji.

Roman Němec

scenárista a režisér
Jan Smrž
Petr Štich je můj spolužák od 1. třídy. Prožili jsem spolu mnoho let a nakonec se stali kolegy na volné noze, on 2D grafik já 3D grafik. Za ty roky co jsem ho sledoval, jsem nevycházel z úžasu, jaké pokroky dělal. Spolupracovali a konzultovali jsem spolu jak nadšenecké první projekty, tak i aktuální zakázky. Pokud chcete někoho na ilustrace a celkově 2D tvorbu, někoho kdo má za sebou profesionální portfolio a zkušenosti, Petr Štich je správná volba.

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Rychlá komunikace, výsledky vždy super. Doporučuji!

Robert V.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS