Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Štich > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Petr Štich:
Nechal jsem si od pana Šticha nakreslit menší zakázku, barevnou skicu jednoho mého nápadu na projekt. Výsledek byl naprosto super. Přesně podle představ, v dobrém čase a za rozumnou cenu. Z několika oslovených ilustrátorů byla ta jeho skica nejlepší.

Ing. Tomáš Zeman

https://www.linkedin.com/in/tomaszeman
Dlouho jsme hledali schopného a ochotného člověka, který by nám vytvořil ilustrace postav hrdinů do naší deskové hry. Několikrát jsme nebyli spokojeni s kvalitou práce či přístupem, ale naštěstí jsme narazili na Petra Šticha, který nám ve velice krátkém čase vyšel vstříc a zachránil nám termíny. Stále s ním velice rádi spolupracujeme, protože je precizní, samostatný, má opravdový talent a hlavně to, co slíbí, vždy splní!

Tadeáš Spousta

podnikatel, autor hry Legendy země Euthie
www.facebook.com/legendsofeuthia/ ~ tadeas.spousta@afkvos.cz ~ 608 383 094
Je mnoho grafiků, kteří umí zázraky s Photoshopem, ale málo takových co k tomu umí opravdu kreslit. Dlouho jsem hledal pro tvorbu grafiky na nové deskové hry někoho, kdo umí oboje, až se mi podařilo dostat kontakt na Petra. Jeho práci a přístup mohu pouze doporučit. Rychlá a kvalitní práce se zohledněním všech přání klienta. K tomu férové jednání. Co víc si přát?

David Hanáček

vydavatelství deskových her pro náročné hráče
www.foxinthebox.cz ~ info@foxinthebox.cz
Petr Štich realizoval ilustraci pro náš projekt Dračí Hlídka. Povedlo se mu nádherně rozvést původní nosnou myšlenku. Vylepšil jí a dal tak kresbě úplně nový rozměr! Komunikace probíhala skvěle a na profesionální úrovni. Dílo jsme dostali v požadovaném čase a skvělé kvalitě! Vřele doporučuji a určitě budeme ve spolupráci pokračovat.

Pavel Ondrusz

autor fantasy projektu Dračí Hlídka
www.dracihlidka.cz ~ irena.goldmanova@centrum.cz
Hledal jsem ilustrátora pro obal čtvrté knihy Ságy Sirionů s názvem Alesie a narazil na kresby Petra Šticha. Byla to vlastně náhoda a vůbec jsem netušil, co ve finále mohu očekávat. Nakonec jsem byl mile překvapen. Po jednoduché domluvě jsem obdržel vše v potřebné kvalitě a především včas. Petra Šticha mohu komukoliv vřele doporučit.

David Borkovec

autor Ságy Sirionů
www.sagasirionu.cz ~ borkovec.david@gmail.com
Petr Štich je v oboru opravdovým profesionálem. Zadaný úkol splnil kvalitně a mimořádně rychle. Jeho přístup i vystupování nemají chybu, neumím si představit lepší spolupráci.

Monika Hulíková

Spolehlivě, rychle, s respektem k řemeslu i zadání. Vše za přívětivou cenu. Doporučuji.

Roman Němec

scenárista a režisér
Jan Smrž
Petr Štich je můj spolužák od 1. třídy. Prožili jsem spolu mnoho let a nakonec se stali kolegy na volné noze, on 2D grafik já 3D grafik. Za ty roky co jsem ho sledoval, jsem nevycházel z úžasu, jaké pokroky dělal. Spolupracovali a konzultovali jsem spolu jak nadšenecké první projekty, tak i aktuální zakázky. Pokud chcete někoho na ilustrace a celkově 2D tvorbu, někoho kdo má za sebou profesionální portfolio a zkušenosti, Petr Štich je správná volba.

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS