Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 58 doporučení

Dělali jsme s Petrem ilustrace na sci-fi knihu. Výsledek, komunikace a dodržení termínu super, takže mohu jen doporučit.

Zadal jsem ve zprávě, jakou kresbu bych si představoval. Ještě týž den přišel návrh a po malých úpravách už mám, co jsem chtěl, hotové. A to v ještě lepší kvalitě, než jsem očekával. Spolehlivost a nádhera, ještě jednou děkuji.

Jiří Kavulič
jkavulic59@seznam.cz 606 420 536

Petr Štich je ochotný a velmi kreativní. Spolupráci vřele doporučuji.

Filip. H.
hemefiw@seznam.cz 606 606 068

S panem Štichem byla radost spolupracovat. Rychle jsme se dohodli a výsledkem bude krásná obálka knihy Sci-fi povídek s jeho ilustrací. Mohu ho všem potencionálním zákazníkům jen doporučit.

Tomáš Nosek
nakladatel, sazeč a grafik
nakladatelstvitn.cz

Pan Štich pro mě dělal grafický návrh postavičky, hned se zorientoval v zadání a velmi rychle se dokázal na pár skicách trefit do finální podoby, kterou jsem si představoval. Vše krásně vystínované, propracované detaily, opravdu šikovný člověk. Zatím hodnotím podle první zakázky, objektivnější hodnocení udělím ještě po další spolupráci na jiných projektech, které jsem mu zadal po první dobré zkušenosti.

Michal Mrhy

Petra Šticha jsme oslovili s žádostí o ilustraci obálek ke třem našim knihám. Pan grafik všechny naše požadavky do své práce zahrnul a výsledek je skvělý. Oceňujeme vstřícnost při komunikaci, trpělivost na cestě k finální podobě obálek a vysokou kvalitu vzniklého díla, vypracovaného do posledního detailu.

Michal R.

Děkuji za mnohaletou spolupráci v oblasti přípravy grafiky pro web. Oceňuji zejména časovou flexibilitu a perfektní komunikaci.

Ing. Miroslav Komárek
www.tvorbawww.cz

S Petrem jsme velmi spokojeni, v naší společnosti SZEINER Software Company stál za prvními grafickými vizualizacemi pro hru Azulgar. Určitě doporučujeme a doufáme, že se k nám opět přidá na některý zajímavý projekt jakmile bude mít víc času. Doporučujeme.

Alexandr Szeiner
CEO
www.szeiner.com business@szeiner.com

Jsou lidé, s kterými spolupracovat chcete a s kterými ne. V případě pana Šticha mohu říct: „Kdykoli a s radostí!“ Jednoduše spolehlivý člověk, pro kterého je zákazník alfou a omegou. Jednoznačně doporučuji!

Lukáš Pavlů

Spolupráce s Petrem byla vždy velice konstruktivní, rychlá a oboustranně podnětná. Díky!

Jakub Š.