Doporučení z první ruky

Petr Štich — ilustrátor, kreslíř a grafik


Zobrazuji č. 51-58 z celkem 58 doporučení

Petr nám tvořil ilustraci na obálku knihy Dobrodruzi 12. Po první zkušenosti musím pochválit výbornou komunikaci, práci dodanou na čas a hlavně ve skvělé kvalitě. Nebyl problém ani se zapracováním komentářů. Myslím, že nemám co vytknout. Já osobně, ale i ve jménu našeho týmu můžeme Petra dalším zájemcům o grafické služby pouze doporučit.

Slavomír Blažek
autor projektu
www.dobrodruhovia.eu info@dobrodruhovia.eu

Petr pro nás vytvořil ilustraci pro prezentaci návrhu, skvělá spolupráce a pozornost k detailům, vřele doporučujeme!

Nicole Lypinska
Creative Lead
www.addict.cz

S Petrem jsme spolupracovali na tvorbě několika storyboardů pro účely prezentace a výsledek nemohl být lepší. Petr pracoval rychle a dokázal perfektně vystihnout každý důležitý detail i přesto, že nebyl dopodrobna popsán v briefu. Budu se určitě těšit na další spolupráci.

Ing. Anita Ljaičová
Senior Account Manager
addict.cz

S Petrem je výborná spolupráce, všechno zadání je vypracované včas a ve výborné kvalitě. Maximálně doporučuji.

Nikola Bastlová
marketing

S Petrem máme výborné zkušenosti. Ilustrace byly zpracovány dobře, dle zadání a velmi rychle. Spolupráce s Petrem byla příjemná.

Dominika Drýková

Pan Štich je velice profesionální a neuvěřitelně nadaný. Dokáže perfektně vyhovět představám klienta a skvěle se s ním spolupracuje. Moje zkušenost s ním byla velmi pozitivní a myslím, že si jej nedokážu dost vynachválit. Svou práci mi poslal ve vysoké kvalitě a za velmi krátkou dobu. Rozhodně doporučuji, abyste se na něj obrátili, když budete hledat někoho v jeho oboru.

Beata Šašová
bsasova7@gmail.com

Skvělá práce a komunikace, velmi krásné ilustrace, talent… Doporučuji, na stupnici 0 až 10 dávám 10. Každý, kdo by chtěl s tímto váženým pánem spolupracovat, nemá důvod otálet – pomůže, navrhne, nebudete zklamaní.

Ľubomír Keďuch
autor
lubomirkeduch@gmail.com

S panem Štichem se mi spolupracuje velmi dobře. Dobrý přístup, rychlá a jasná domluva. Požadavky vždy splněny na výbornou.

Martin Brázda