Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petra Borovanská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petra Borovanská — tlumočnice a soudní překladatelka anglického jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Petra Borovanská:
Ing. Borovanská provedla překlad textu do AJ u knihy Zoo Plzeň Akva Tera – Teraristická perla. Práce byly provedeny velmi profesionálně a citlivě, v termínu. Oceňujeme flexibilitu, kreativitu a provedení. Jednoznačně doporučujeme.

Mgr. Martin Vobruba

Zoo Plzeň
Petra Borovanská s naší agenturou Slůně – svět jazyků s.r.o. spolupracuje v oblasti překladů a tlumočení již několik let a spolupráci s ní můžeme jen doporučit. Svou práci vykonává zodpovědně a profesionálně a překlady jsou vždy zpracovány v perfektní kvalitě a v dohodnutém termínu. Paní Borovanská je velmi příjemná a snaží se vždy vyjít vstříc požadavkům klienta. Je s ní výborná a rychlá domluva a od našich klientů máme jen pozitivní zpětnou vazbu.

Michaela Slavíková

Slůně – svět jazyků s.r.o.
www.slune.cz ~ michaela.slavikova@slune.cz ~ 604 445 092
S paní Borovanskou spolupracujeme dlouhodobě. Všechny překlady jsou vždy na velmi dobré úrovni. Oceňujeme zejména rychlost, flexibilitu a kvalitu provedených překladů. Důležitým kladem je i korektní a profesionální jednání. Můžeme jen doporučit!

Bc. Martina Drbušková

Divadlo J. K. Tyla v Plzni
www.djkt.eu ~ martina.drbuskova@djkt.eu ~ 378 038 181
Petra Borovanská zajišťovala simultánní tlumočení na konferenci pro našeho klienta včetně přípravy a překladů textů. Všechny služby byly provedené na profesionální úrovni a v požadovaných termínech. Zejména jsme ocenili její pozitivní přístup a rychlou reakci.

Jiří Pěč

Agentura 4PRO s.r.o.
www.4pro.cz ~ info@4pro.cz ~ 724 621 304
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS