Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Kopuletá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Kopuletá — specialistka na PR a event marketing

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Petra Kopuletá:
Jako manažer pro korporátní vztahy a vnější komunikaci firmy Amway ČR s.r.o. jsem v letech 2007 až 2013 spolupracoval s Mgr. Petrou Kopuletou z PR agentury Petrarka. Agentura Petrarka a paní Kopuletá se zabývaly celým rozsahem PR aktivit pro firmu Amway v komplikovaném prostředí přímého prodeje, které klade na tyto činnosti velmi vysoké nároky. Paní Kopuletá prokazovala ve své práci odpovídající odbornost, iniciativu a tvořivost, zejména při vytváření a realizaci projektů v oblasti produktového PR a společenské angažovanosti firmy. Vedení firmy bylo s prací paní Kopuleté velmi spokojeno.

Ing. Jan Stránský

manažer vnější komunikace Amway ČR s.r.o.
Jako šéfredaktorka lifestylového portálu pro ženy jsem se s Petrou setkala prostřednictvím její práce pro kosmetickou a módní branži. Značek je v tomto odvětví přehršel, a proto je dobré PR a marketing pro dnešní firmy naprostou nezbytností. Jako každý novinář znám základní klíč k hodnocení kvalitního „piaristy“, od něhož očekávám především: rychlost, kvalitně zpracované podklady, schopnost zaujmout, skvělou informovanost a časovou flexibilitu. Všechny body Petra Kopuletá zvládá na výbornou, a to vždy s úsměvem na tváři a bez zbytečných řečí okolo. Zkrátka – ta nejlepší vizitka pro vaši společnost, která vám nenuceně a s grácií otevře dveře do světa médií.

Zuzana Hošková

šéfredaktorka Marianne.cz
www.marianne.cz
Spolupráce s Petrou Kopuletou byla vždy na vysoké profesionální úrovni. Její přátelský přístup, způsob komunikace a odpovědnost je zárukou precizního obchodního partnera.

Mgr. Linda Skalická

poradce v oblasti osobního rozvoje
S Petrou a Petrarkou spolupracuji už rok. Věděla jsem, že bez kvalitního PR se v tvrdé konkurenci módního průmyslu, byť s kvalitními službami, neprosadím, ale dlouho jsem nemohla najít nikoho, kdo by se v tomto prostředí uměl pohybovat. Petře záleží na tom, abych byla úspěšná, ale nikdy nejde proti mému přesvědčení. Je velmi spolehlivá a profesionální. Postupně moji značku dostává nahoru, vše jde klidnou, nenásilnou cestou. Přirozeně a v pohodě.

Eliška Tomková

módní návrhářka
www.elisha-mode.cz ~ elisha@elisha-mode.cz ~ 728 067 749
Spolupracujeme s Petrou na PR pro Mint Fashion Markety. A jí se i dnes, kdy nějaký podobný trh v Praze probíhá skoro každý víkend, daří protlačit nás do médií, využívá k tomu především svých osobních kontaktů.

Zbyněk Hanko

zbynek@lovemusic.cz ~ 775 635 426
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS