Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Tůmová — grafička, ilustrátorka a malířka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Petra Tůmová:
S Petrou Tůmovou spolupracuji mnoho let a vždy jsem byla velmi spokojená s kvalitou a rychlostí provedení – ať už se jednalo o grafické návrhy, zpracování dle návrhů našeho spolku nebo soukromých. Vřele doporučuji.

MgA. Magdalena Kracík Štorkánová, PhD.

předsedkyně spolku Art a craft
Práce s Petrou Tůmovou se mi líbí, spolupracujeme před přípravou tisku časopisu velice dobře :-)

Eliška Stráníková

redaktorka časopisu Unie (České unie neslyšících)
Grafička Petra Tůmová je ochotná, loajální, pracovitá, kreativní a vždy si uměla poradit s úkoly. Dodržuje termíny, není pro ni problém pracovat pozdě večer ani brzy ráno. Je radost s ní spolupracovat.

Zuzana Šustová

Office Manager, Greenpeace CZ
Spolupráce s Petrou byl pro mě nádherný okamžik, moment, kdy se na chvíli zastavil čas, obě jsme se vrátily do časů našeho dětství a do světů naší fantazie, kde se tolik cítíme kované a šťastné. Bylo jedno, jestli přišel nejdřív nápad na ilustraci a pak vznikal text, či naopak. Je fantastické, když dostanete nápad a někdo vám ho převede na papír a výsledek je nad očekávání lepší, než jste vůbec doufali.

Jana Uchytilová

S paní Petrou Tůmovou se nám dobře spolupracuje již několik let. Spolupodílela se na tvorbě firemního katalogu a návrzích produktových letáků a školení. Spolupráce s ní byla velice příjemná, je vstřícná, ochotná a dobře se s ní komunikuje. Doporučujeme!

Olga Marešová

Soral & Hanzlik s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS