Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Rachel Lees

BcA. Rachel Lees

korektorka a distanční lektorka angličtiny jako rodilá mluvčí britské národnosti

BcA. Rachel Lees

Profesionální korektury a distanční výuka angličtiny (přes telefon či Skype) na vysoké úrovni jako rodilá mluvčí britské národnosti s trvalým pobytem v Česku a odborným jazykovým i pedagogickým vzděláním na britské University of Hull (titul B.A. Honours odpovídající českému BcA. a postgraduální pedagogický stupeň PGCE). Dobrá znalost českého prostředí a bohatá jazyková praxe, mimo jiné jako dlouholetá lektorka angličtiny s certifikací TEFL.

Precizní korektury anglických textů po jazykové, gramatické, stylistické a obsahové stránce, včetně odborné terminologie v oblasti kultury, pedagogiky aj. Přepis mluvené řeči z audiovizuálních záznamů neboli transkripce angličtiny. Distanční výuka a nácvik anglické konverzace přes telefon a Skype s použitím speciální metodiky pro rychlé zlepšování.

Také životní koučování v angličtině (pro alespoň středně pokročilé) na dálku přes Skype, usnadnění hlubokých změn za pomoci aktivního sebe-vědomí (studentka SWAT Institute).

Zakázky se realizují na Dohodu provedení práce.

Poznámka: Vzdělaný rodilý mluvčí (neboli native speaker) má velkou výhodu oproti profesionálům, jejichž rodný jazyk je zcela jiný. Angličan dokáže rozlišit jemné nuance jazyka a volit formulace, které jsou pro daný kontext či situaci ideální. Proto se spolupráce s rodilým mluvčím doporučuje všude tam, kde se klade velký důraz na kvalitu (typicky firemní komunikace, výroční zprávy, odborné a vědecké publikace či přednášky, krásná literatura apod.).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • korektury angličtiny – Centrum molekulární biologie a genové terapie Fakultní nemocnice Brno, Konsulta s.r.o., Quo Vadis Femina (kniha)
  • výuka angličtiny – ředitel KB Brno (individuálně), Mars s.r.o., Blades s.r.o., Gymnázium Jevíčko

Kontaktní informace

BcA. Rachel Lees
Zadní Arnoštov 60
Jevíčko (Pardubický kraj)
569 43
Mobil:732 792 701
Telefon:461 325 008
Email:naomirachel@seznam.cz
Skype:Skype daisy.farm
Účet:35 – 9291240207 / 0100 (Komerční banka)
IBAN:CZ73 0100 0000 3592 9124 0207
SWIFT:KOMBCZPPXXX
:74016474

Doporučení z první ruky

S Rachel mám konverzaci po Skypu již dva roky. Je velmi empatická a výřečná. Je možné s ní mluvit o čemkoli a vždy s ní hodina uteče velmi rychle. Jelikož je veselá a přátelská, požádala jsem ji před dvěma roky, aby prověřila znalost angličtiny mé dcery (v té době 12leté). Začalo to nejprve čtením anglického textu a korektury výslovnosti. Díky Rachel se dceřina výslovnost velmi zlepšila. V současné době je dcera schopna vést konverzaci s dobrou výslovností. Rachel lekci upraví dle vašich požadavků a lekce jsou s ní zábavné. Mohu ji vřele doporučit.
Klára Štěpánková

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS