Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Januš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Januš — webový grafik s přesahem do UX a UI designu

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Radek Januš:
První spolupráce s panem inženýrem Janušem se datuje již na rok 2014. Od té doby jsme spolupracovali na projektech různých velikostí, vždy se stejným výsledkem – naprostá spokojenost má i klientova. Vyjma precizního a kreativního výstupu musím vyzdvihnout i přehlednost odevzdaných zdrojových souborů, což značně usnadňuje jejich následné zpracování, skvělou komunikaci a velkou ochotu a trpělivost při finálních úpravách. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Martin Kanala

Grafika Radka Januše vřele doporučuji. Vytvářel nám bannery pro PPC reklamy (AdWords, Sklik, FB). Je rychlý a precizní. Vše bylo na vysoké úrovni.

Pavel Volkman

www.fan-shop.cz
Spolupracoval jsem již s více grafiky a musím říct, že Radek Januš je nejlepší a nejspolehlivější grafik jakého jsem kdy poznal. Komunikace je bezproblémová, rychle reaguje, práci dodává vždy včas, pracuje dle požadavků na webdesign, rozumí responzivnímu chování a jeho výstupy jsou na výborné úrovni. Pokud někdo váhá, jestli si vybrat tohoto grafika tak rozhodně ANO, DOPORUČUJI! Jsem náročný člověk na grafiku a řeším téměř každý pixel, odchylku a detail – ve spolupráci s Radkem jsem byl naprosto spokojený a neměl jsem vůbec co kritizovat, je to opravdu člověk na svém místě! Webdesign už vždy jedině od Radka! :)

Tomáš Pindur

webový vývojář (frond-end / back-end developer)
S Radkem jsme vždy spokojeni. Vysoká úroveň zpracování grafik pro e-shopy. Komunikace a dodržení termínů vždy stoprocentní.

Vít Jíra

E-shop guru: Eshopguru.cz – ještě lepší Shoptet
www.eshopguru.cz ~ info@eshopguru.cz
Skvělá spolupráce, hladký průběh, rychlost a profesionalita. Doporučuji!

Tomáš Cina

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS