Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radim Kučera > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radim Kučera — investiční realitní makléř a zakladatel Realitní agentury R21

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Radim Kučera:
Radim je tvrdě pracující, cílevědomý člověk, který se nebojí o své znalosti a zkušenosti podělit s ostatními. Při práci v týmu mu nedělá problém být jedním z členů tohoto týmu, ale také se velice rád ujme vedoucí role, kde perfektně využije své schopnosti. Radim se také naprosto skvěle vyzná v kvalitním víně, mase a společenském chování!

Jan Tošovský

vedoucí nákupu, Future Mining
Půl roku jsem marně sháněla kancelář pro mé podnikání blízko centra města a za rozumnou cenu. Pak jsem dostala kontakt na realitního makléře pana Radima Kučeru, který mě pozorně vyslechl a přislíbil mi pomoc. Během následujících týdnů jsme spolu navštívili několik kanceláří a vybrali jsme tu pravou, nejlepší pro mě. Pana Radima Kučeru bych doporučila pro jeho vstřícnost, ochotu a profesionální přístup. Pan Kučera si váží zákazníků a je schopen pro ně vybrat nemovitost přesně podle jejich přání, požadavků a finančních možností.

Romana Sittová

soukromá lektorka angličtiny
Moc se mi líbí filozofie R21, kde se snaží zákazníkovi co nejvíce pomoci. Já pronajímám byt a pan Kučera se mnou prošel a zhodnotil všechny možnosti a nedostatky v mé smlouvě s nájemníky a připravil mi ji přímo na míru. Jeho výstup je profesionální a sebejistý. Jsem si jistá, že chci s R21 spolupracovat i do budoucna.

Pavlína Zedníková

majitelka bytu
Radim je neuvěřitelně inteligentní a podnikavý člověk. Na svůj věk má za sebou již několik úspěšných projektů, které vždy dávaly smysl. Radim je nejen tvrdý obchodník, ale také milý a empatický člověk. Spolupráce s Radimem mi vždy dávala a dává smysl, má spoustu dovedností a proaktivní přístup k věci. Jednoznačně mohu Radima doporučit jako nadřízeného i obchodního partnera!

Samuel Pšeja

vedoucí energetické divize, Collegas
Na lidech z R21 nejvíce oceňuji profesionální a příjemné vystupování. Poskytli mi cenné rady a pomohli najít vhodnou investiční nemovitost. Vřele doporučuji.

Vladimíra Zvalená

Výborná spolupráce s panem Kučerou a jeho týmem. Profesionální přístup s moderním pohledem na věc a příjemná komunikace – rozhodně doporučuji ke spolupráci :)

Tomáš Skalník

V rámci kurzu Realitního zprostředkovatele jsem měl možnost se osobně potkat s panem Radimem Kučerou, který je CEO realitní agentury R21. Je to energický mladý člověk, který je bezpochyby profesionálem ve svém oboru. Odpoledne s ním bylo věcné a inspirující. Spolupráci vřele doporučuji.

Benjamín Petržela

Moc děkujeme celému týmu R21 agentury, který se za nás bil o naše vysněné bydlení od začátku do konce. Velice si ceníme jejich vstřícného a lidského přístupu, pohotovosti a rychlosti! Bez vás bychom to jen těžko zvládli

Michaela Dosedlová

Jednoznačně mohu doporučit realitní agenturu R21, kde se mi vždy dostalo profesionálního a vstřícného jednání. Vše bylo časově velmi flexibilní a zároveň kvalitně zpracované.

Tomáš Havlát

Je skvělé sledovat R21, kam se realitní trh a práce realitního makléře za posledních X let posunula. Pokud budete někdy prodávat nebo pronajímat svoji nemovitost a chcete, aby celý proces od A do Z byl maximálně profesionální, tak se určitě obraťte na R21. A určitě sledujte R21 a Radima Kučeru na sociálních sítích, aby vám neunikly žádné tipy a doporučení v oblasti investování do nemovitostí. Radim to dělá srdcem a realitnímu trhu přináší velkou službu v oblasti osvěty práce makléře. Široké veřejnosti přibližuje způsoby, jak správně přemýšlet nad nemovitostmi.

Martin Koťa

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS