Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radka Jiránková > Ukázky práce > Webové stránky pro truhlářství vyrábějící nábytek na míru

Webové stránky pro truhlářství vyrábějící nábytek na míru

Odkaz: peknetruhlarstvi.cz
Zobrazuji položku č. 7 z celkem 32 položek v této galerii:

Webové stránky pro truhlářství vyrábějící nábytek na míru
« Předcházející Webové stránky pro firmu zabývající se prodejem žaluzií  (zobrazit v plné velikosti)Nový web pro stavební firmu Vestaj  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro truhlářství vyrábějící nábytek na míru  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tvorba webu pro Autoservis Zamrazil  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro zahradnickou firmu Zahrady Green  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radka Jiránková

Radka Jiránková

redakční systém WordPress MySQL databáze operační systém Linux programovací jazyk PHP software Adobe
webdesignérka a kodérka webů a e-shopů na míru se specializací na WordPress a WooCommerce — Kódování responzivních webových stránek a e-shopů včetně grafiky a SEO, které posune váš byznys na vyšší úroveň. Zaškolení a pomoc se správou a marketingem. Doplňkově grafický design a tiskoviny. Praxe od roku 2013, 200+ klientů, reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 734 332 360 ~ Email: radka@tvorbaweb.cz ~ Web: radkajirankova.cz
Místo: Kolín (Středočeský kraj) ~ Působnost: celý svět, osobně celá ČR (ekologicky hlavně Praha, Kolín, Nymburk a okolí)

2005 – 2022 © Robert Vlach a Radka Jiránková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS