Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 4150 z celkem 74 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Richard Skolek pořádal v době koronakrize kurzy tvůrčího psaní ZDARMA, kterých jsem se ráda zúčastnila. Kurzy hodnotím jako velice profesionální, přínosné, zajímavé, zábavné a hlavně mě posunuly dál. Spolupráci s tímto spisovatelem, lektorem a improvizátorem doporučuji.

Anna Doová

Kurz tvůrčího psaní Richarda Skolka mohu vřele doporučit :) Celkem 30 dní, v nichž jsme se každý den učili tvůrčímu psaní. Richard se nebál s námi sdílet tipy a triky, které psaní usnadnily a dělaly úkoly ještě interaktivnější. Cvičení se postupně stupňovala a zvyšovala kladené nároky, takže jsme se nenudili. Oceňuji zpětnou vazbu na texty a také množství času, které nám Richard věnoval jak s přípravou kurzu, tak s hodnocením našich odevzdaných textů.

Matěj Klukan

PhD student
Kurz tvůrčího psaní v karanténě byl skvělé zpestření. Ačkoliv jsem nezvládala dělat všechny úkoly včas, e-maily jsem si uložila do speciální složky a plánuji na nich pracovat postupně podle nálady. Líbila se mi originalita kurzu, každé cvičení bylo zaměřené na něco jiného. Byla tam i taková cvičení, která by mě ani nenapadla, že se mohou hodit. Hodně mě bavily i práce ostatních účastníků. Kurzy s panem Skolkem tedy můžu jen doporučit, díky za ně!!

Barbora K.

V době izolace a úzkostí Mgr. Richard Skolek nabídl svůj kurz tvůrčího psaní široké veřejnosti, který mi byl náplastí na duši. Poskytl nám možnost, jak ventilovat stres a přetvořit jej na něco zábavného, kreativního a svým způsobem i psychoterapeutického. Ti, kteří dosud neměli čas na rozvíjení svého kreativního já či přiblížení se ke splnění dlouholetých snů, tak dostali příležitost a velmi odhodlaného profesionála na pomoc. Velmi oceňuji jeho snahu i způsob komunikace s účastníky, který byl velmi na úrovni, dal si záležet. Děkuji.

Katarína Mlíchová

účastník kurzu
721 348 688
Během koronavirové krize jsem se přihlásila do kurzu tvůrčího psaní prostřednictvím e-mailu od tohoto pána. Dalo mu určitě velkou práci pro nás každých pár dní sestavit nové cvičení, ale poctivě dodržel všechny termíny a kurz byl pro mě velkým přínosem :)

Anna Lorenzová

Zúčastnil jsem se on-line kurzu tvůrčího psaní, který vedl Richard Skolek. S jeho průběhem jsem byl naprosto spokojen. Překvapila mě nápaditost jednotlivých cvičení a dobré vysvětlení jak a jaké partii psaní se dané cvičení věnuje. Kurz Richarda Skolka mohu jen vřele doporučit.

Martin Bílík

student ČVUT
Děkuji za nabídku kurzu tvůrčího psaní, který se konal v čase karantény. Děkuji za jeho skvělou realizaci. Děkuji za kreativitu, akčnost, nápaditost, komunikační schopnosti, vedení, zpětnou vazbu… Děkuji za Váš čas. Ať se daří!

Iveta Hušková

iveta.huskova@seznam.cz
Účastnil jsem se měsíčního online kurzu tvůrčího psaní, který Richard Skolek vedl. Vše bylo organizováno naprosto profesionálně (což je působivé vzhledem k rozsahu kurzu a faktu, že kurz byl víceméně improvizovaný), v prvních dnech byla hlavní náplní cvičení zaměřená na rozepsání, později i složitější zadání. V přiměřeném množství byla v kurzu probírána i teorie. Lektor pravidelně a rychle odpovídal na naše dotazy, často formou videí. Plně doporučuji.

Jan Martinek

Zúčastnila jsem se dálkového kurzu tvůrčího psaní, který Richard pořádal. Zkusila jsem si pár nových věcí, jako haiku nebo příběh vycházející z Dixit karty, a možná se k některým cvičením do budoucna i vrátím. Pokud chcete prozkoumat a rozvinout svoje schopnosti, stojí to za to.

Terezie Kartáková

Kurz tvůrčího psaní od pana Richarda byl velice záživný, a to i přes to, že byl online. U některých cvičení by mě ani nenapadlo, jak jsou praktická vzhledem k tématu. Občas mi přišlo, že si jen hraji se slovy. Zpětná vazba byla velmi užitečná a mnohostranná, vzhledem k tomu, že nás v kurzu bylo mnoho a odepsat každému z nás zvlášť by bylo šílené. Ale i přes to si myslím, že jsme všichni dostali nutné odpovědi k tomu, abychom se určitým způsobem posunuli dál. Já tedy ano. Jeho zkušenosti jsou opravdu znát v každém zadání i reakci a jsem ráda, že jsem mohla být součástí. Děkuji.

Magdalena Jelínková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS