Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Tejnecká > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Sandra Tejnecká — webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Sandra Tejnecká:
Jsem velmi rád, že jsem design našeho nového internetového obchodu s krmivy pro psy a kočky svěřil právě slečně Tejnecké. Výsledek předčil mé očekávání a díky originálnímu designu se jednoznačně odlišujeme od konkurence. Jsem perfekcionista a slečně Tejnecké se podařilo nastavit laťku pořádně vysoko. Proto jsem po dokončení designu webu neváhal a naši spolupráci jsme rozšířili o grafické práce na nejrůznějších propagačních materiálech. Oceňuji profesionální přístup, výbornou vzájemnou komunikaci a dodržování dohodnutých termínů.

Pavel Stein

provozovatel webu krmimkvalitne.cz
www.krmimkvalitne.cz
Za Moravské divadlo Olomouc rád potvrdím, že spolupráce se studioQe a Sandrou Tejneckou probíhala naprosto profesionálně, vstřícně a v dohodnutých časových horizontech. Zároveň jsme si s velkým uznáním cenili kreativity a velké míry odbornosti při práci na zadaném úkolu, relaunchi webových stránek našeho divadla. S výsledkem byli všichni zúčastnění maximálně spokojeni.

Dr. Mgr. Josef Podstata

ředitel Moravského divadla Olomouc, p.o.
www.moravskedivadlo.cz
Na studioQe jsme nenarazili sami, ale oni na nás, a musím s čistým svědomím potvrdit, že jsme za to rádi. Shoda všech náhod tomu chtěla, že jsme majitelku Sandru Tejneckou oslovili našimi produkty a ze zákazníka se tím stal náš dodavatel. Krátkou, ale naprosto výstižnou formulací nás v krátkém rozhovoru přesvědčila o tom, že naše marketingová image by měla dostát změn. Touto tématikou jsme se zabývali již dříve než nás Sandra oslovila, ale ten správný impuls přišel ve chvíli, kdy jsme měli možnost vidět a posoudit její realizované projekty. Nebylo co dál řešit a se Sandrou jsme to spustili... Dnes již fungují zcela nové webové stránky v naprosto špičkovém designu a hlavně dle našich představ. Pokud si myslíte, že vám budu studioQe doporučovat, tak se mýlíte. Vy nemáte totiž stejně jinou volbu, pokud chcete špičkový produkt a špičkový přístup a dorazili jste až sem. Vytočte jejich číslo, dohodněte si pohovor a uvidíte, že za pár týdnů nebo měsíců budete psát podobnou recenzi jako já!

Tomáš Krs

jednatel KPS Automobile s.r.o.
www.krs.cz ~ tomas@krs.cz
Se Sandrou Tejneckou jsem začala spolupracovat před čtyřmi roky, kdy vytvořila vizuální styl Hanáckého farmářského trhu, který v Olomouci organizuji. Oceňuji její maximální vstřícnost ke klientovi, profesionalitu, kreativitu a spolehlivost. Na základě této pozitivní zkušenosti hodlám naši spolupráci rozvíjet dál.

Markéta Záleská

www.olomouckytrh.cz
Rád bych se vyjádřil ke spolupráci se Sandrou Tejneckou potažmo s firmou studioQe. Na tuto firmu jsem narazil čistě náhodou na webových stránkách, které právě stvořila Sandra Tejnecká a její spolupracovníci. Design stránky mě oslovil natolik, že jsem ji ihned kontaktoval a domluvil první schůzku. Výsledkem naší spolupráce je náš nový e-shop čerpací techniky. Ohlasy na web jsou veskrze pozitivní a to nejen díky grafice, ale i přehlednosti obchodu. Navíc není problém se domluvit na inovacích webu, které vždy odpovídají našim představám a v konečném důsledku nabízí větší komfort pro návštěvníky. Její práci mohu jen doporučit. S výsledkem budete jistě spokojeni stejně tak, jako naše firma.

Robert Chytil

www.obchodcerpadel.cz ~ obchod@obchodcerpadel.cz
StudioQe Sandry Tejnecké přistupuje ke svým zákazníkům profesionálně. Oceňuji rychlost, pohotovost a kreativitu při naší spolupráci. Jsme rádi, že jsme našli partnera, který splňuje naše představy.

Robert Lucák

Managing Director, CaseLiner® Europe s.r.o.
www.caseliner.eu ~ info@caseliner.eu
Hledala jsem grafické studio velmi dlouho. Prošla jsem nespočet webů inzerujících grafiků, včetně jejich portfolia a referencí. Nic z toho nebylo to, co jsem hledala a chtěla. Potřebovala jsem, aby byl svatební web fresh, moderní, krásný a přesto vypovídal o tom, že je webem svatebním, a aby vystihoval název mé agentury. Až slečna Sandra mě uchvátila svými výtvory, a tak jsem ji požádala o koncept. Následovala schůzka a pak už jsme se dohodly na samotné realizaci grafiky. Se slečnou Sandrou se velmi dobře spolupracuje a veškeré mé připomínky byly buďto vyslyšeny nebo logicky odůvodněny a z mé strany zrušeny. Výstup náhledu na můj nový web byl překrásný. Ještě jsme doladily některé detaily a web mi Sandra připravila pro technickou realizaci, ačkoli tato realizace byla zajištěna úplně jinou firmou. Veškeré podklady byly perfektně připraveny a firma, která pro mě tuto technickou stránku zajišťovala byla taktéž se vším velmi spokojena, včetně rychlé komunikace.

Eva Lišková

www.pohadkovasvatba.com ~ eva@pohadkovasvatba.com
StudioQe oslovila naše firma zcela náhodou. Zpětně jsme více než rádi za toto osudové setkání. Z prvotní „pouhé“ tvorby loga se vyvinula dlouhodobější spolupráce na tvorbě celkového designu (vizuální styl, web i propagační materiály) Proudu aktivit. Sandra oblékla naši firmu do originálního a slušivého kabátu, ve kterém se rozhodně nebojíme vyrazit mezi lidi. Ba dokonce sklízíme obdiv s naším outfitem. Oceňujeme vstřícnost a flexibilitu při plnění našich rozličných přání a ladění řady detailů. Za velmi flexibilní nástroj považujeme redakční systém pro správu webových stránek QERD. Jako programátorští laici jsme s pomocí QERDu schopni plnohodnotně obsluhovat náš web. StudioQe rozhodně doporučujeme!

Mgr. Petr Macháň za tým Proud aktivit

www.proudaktivit.cz
Se Sandrou spolupracuji téměř 2 roky, a to k maximální spokojenosti mě jako jednatele společnosti i našich klientů. Je grafickou duší firmy, od obyčejného podpisu v Outlooku, přes celkové corporate identity, až po rozsáhlou flashovou webovou prezentaci. Od chvíle první spolupráce jsem věděl, že po půl roce hledání grafika jsem nalezl toho, koho jsem hledal. Sandra je profesionál, který nejprve naslouchá opravdu laickým a neomaleně prezentovaným přáním, aby následně vytvořila velmi kreativní práci korespondující s celkovou grafickou image naší firmy. Sám jako perfekcionista jsem vždy překvapen jejími stálými inovativními nápady realizovanými komplexně, v impozantně krátkých termínech a téměř vždy bez nutnosti další korekce. Jelikož je naše působnost mezinárodní, často se také setkávám s obdivem naší grafické prezentace u zahraničních firem, a to mnohdy velkých korporací. Sandra je jednoznačně naše firemní stříbro a bez nadsázky můžu říct, že při řízení své firmy mám o jednu velkou starost méně. Jednoznačně doporučuji!

David Kubášek

jednatel firmy MARITIME s.r.o.
www.maritime.cz ~ dkubasek@maritime.cz ~ 777 949 770
Sandra Tejnecká dodává grafiku pro homepage a flash našim klientům od roku 2009. Její práce je kvalitní a velmi se libí nejen v ČR, ale i v USA. Se Sandrou se dobře spolupracuje i přesto, že jsme vzdáleni několik časových zón, neboť výborně komunikuje, dodržuje termíny, a hlavně dokonale transformuje klíčové požadavky do konečného díla. Věříme, že budeme se Sandrou spolupracovat i mnoho dalších let a rádi ji doporučíme komukoliv, kdo potřebuje její služby.

Vilém Fruhbauer

USGBIT Web Design & SEO
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS