Doporučení z první ruky

Mgr. Sergej Romaniuk, M.A. — daňový poradce a účetní


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Podnikání v České republice není pro mě jako pro cizince jednoduché kvůli odlišnosti právních a daňových povinnosti, které musím plnit. Proto je pro mě důležité spolupracovat s lidmi, kteří mi dokážou přesně a rychle poradit, a kteří pro mě najdou to nejlepší a nejvýhodnější řešení. Díky tomu se mohu soustředit pouze na své podnikání.

Alexandr Dremin
jednatel Biosmart
www.biosmart-tech.com

S panem Romaniukem spolupracuji druhým rokem a nemůžu si jeho služby vynachválit. Byl mi nadšeně doporučen kolegyní a i já ho dnes s radostí doporučuji dále mezi svými známými. Na začátku jsem byl daňový neznalec, nicméně pan Romaniuk vše trpělivě vysvětlil, ukázal mé možnosti a poté po dodání všech potřebných materiálů bleskově zpracoval daňové přiznání. V dobách koronaviru se pak sám ozval a připomněl mi, že mohu požádat o úlevu na sociálním pojištění a požádat o pomoc pro OSVČ. Spolu s datovou schránkou se tak daně staly záležitostí pár minut a nulového stresu. Vím, že se mohu v případě potřeby kdykoliv ozvat, což mi přijde zásadní. Chválím jeho osobní, přátelský přístup. Jeho znalost češtiny mi vyráží dech, mé přítelkyni dokonce pomohl s daněmi v angličtině. Volbou Sergeje Romaniuka určitě neuděláte chybu.

Martin Dolský
OSVČ

Jsem s prací Sergeje spokojený. Odpovědi na mé dotazy jsou vždy rychlé a jasné. Jeho práce má vysokou kvalitu a jeho služby mi šetří spoustu času a minimalizují zátěž, která je na mne jakožto podnikatele kladena. Určitě jej doporučuji.

Yun Xuan
jednatel UUGear
www.uugear.com