Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Skyland Václav Kobylak > Doporučení

Doporučení z první ruky

Skyland Václav Kobylak — certifikovaný překladatel z českého do anglického jazyka, korektor angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 46 doporučení prezentace Skyland Václav Kobylak:
Se S. Kobylakem spolupracuji již řadu let, a to ke své plné spokojenosti. Nejen, že S. Kobylak překládá z angličtiny do češtiny a naopak naprosto perfektně (a to i texty poměrně značně zatížené odbornou terminologií), navíc je velice vstřícný a flexibilní, takže realizaci (a ano, především rychlost) překladu je schopen maximálně přizpůsobit požadavkům, vyplývajícím z okolností. Rovněž si velmi cením toho, že během překládání jsme v neustálém kontaktu, takže je-li třeba cokoli vyřešit, vyřeší se to okamžitě. Jinak řečeno, naprostá překladatelská profesionalita se u S. Kobylaka snoubí s lidským porozuměním a ochotou, což je nedocenitelá a ovšem značně vzácná kombinace.

doc. PhDr. Marek Jakoubek, Ph.D. et Ph.D.

ředitel Ústavu etnologie FF UK
uetn.ff.cuni.cz/cs/vyucujici/doc-phdr-ma… ~ marek.jakoubek@ff.cuni.cz ~ 606 665 124
Ing. Karel Melecký
Pana Kobylaka mohu doporučit jako vstřícného a ochotného profesionála, který opravdu umí anglicky.

Ing. Karel Melecký

UX designér a copywriter s rozšířenou působností
Obrátili jsme se na p. Kobylaka s překladem textu zadávacího dokumentace pro výběrové řízení a byla to správná volba. Pan Kobylak odvádí svou práci opravdu precizně. Probíhala s ním také velmi dobrá komunikace, a to po celý průběh zakázky.

Mgr. Luboš Novosad

právník, EU LEGAL ADVISORY, s.r.o.
775 437 017
Překladatelské a korektorské služby nabízené překladatelem Skylandem Kobylakem byly vždy kvalitní a odevzdané včas. Není lehké najít rodilého mluvčího AJ s výbornou češtinou, a proto mohu tohoto překladatele dále doporučit všem, kteří chtějí překlad nebo korekturu v mateřské angličtině a navíc za rozumné peníze.

Ing. Jiří Fuchs

předseda Asociace pro komunikační nástroje a internet věcí, z. s.
734 622 331
S panem Václavem Skylandem Kobylakem spolupracuji dlouhodobě při překladech odborných textů z češtiny do angličtiny z oborů historie a archeologie. Pan kolega Kobylak v průběhu zhruba čtyř let naší spolupráce připravil kvalitní texty odborných monografií, časopiseckých studií a textů přednášek na mezinárodních konferencích. Na spolupráci s kolegou Kobylakem si cením nejenom vysokou odbornou kvalitu textů, ale také dodržování smluvených termínů.

Prof. PhDr. Václav Matoušek, CSc.

Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Katedra sociální a kulturní antropologie
vaclav.matousek@fhs.cuni.cz ~ 720 380 036
Překladatelské služby Skylanda V. Kobylaka nám vytrhly trn z paty a moc nám pomohly. Velice jsme ocenili zejména rychlost a odbornou kvalitu přeloženého textu, který jsme potřebovali obratem pro podpoření businessu s naším partnerem v oblasti cestovního pojištění s celosvětovým záběrem. Překlad nám vyhovoval po produktové, odborné i marketingové stránce.

Mgr. Vojtěch Zima

Senior Account Manager AXA Assistance CZ
733 616 115
Se Skylandem V. Kobylakem naše advokátní kancelář dlouhodobě spolupracuje, především co se týče překladů a revizí odborných právních textů. Jako partnera ho velmi doporučujeme, a to zejména s ohledem na pozitivní odezvu a spokojenost naších klientů s finální podobou námi zpracovaných dvojjazyčných dokumentů (ČJ–AJ).

Mgr. Martin Volejnik

advokátní kancelář Mgr. M. VOLDŘICHA
774 191 262
Naše společnost si nechala u pana Skylanda Kobylaka zpracovat překlad textu do AJ v oblasti evropských dotací a byli jsme s výsledkem více než spokojení. Vyžadovali jsme, aby překlad byl v plynulé, ideálně rodilé angličtině a pan Kobylak naše představy splnil na výbornou. Výsledný produkt byl velmi kvalitní a dokonce odevzdaný pár dní před deadlinem. Mohu ho vřele doporučit.

Mgr. Jana Valová

člen představenstva CYRRUS ADVISORY, a.s.
734 622 343
Pan Skyland V. Kobylak pro nás namluvil spot k festivalu Tanec Praha 2017, který naše divadlo pořádá. Ocenili jsme zejména jeho profesionální přístup a zkušenosti s namlouváním audio záznamů. Pan Kobylak měl rovněž několik podnětných připomínek, které vyplývají z toho, že je rodilým mluvčím a celý text nám na místě zkorigoval. Proto jej můžeme jako dabéra spotů v angličtině vřele doporučit.

Bc. Kateřina Fišarová

online marketing Divadlo Ponec
605 542 456
S panem Skylandem Kobylakem naše nahrávací studio spolupracuje již několik let v oblasti namlouvání - dabingu spotů do americké angličtiny. Přístup i výsledek jsou naprosto profesionální!

Jan Geryk

Gerys Recording Studio
www.gerys.cz ~ studio@gerys.cz ~ 724 621 313
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS