Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Skyland Vaclav Kobylak > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Skyland Vaclav Kobylak — certifikovaný překladatel z českého do anglického jazyka, korektor angličtiny

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Skyland Vaclav Kobylak:
Na pana Kobylaka jsme se obrátili kvůli překladu knihy Stopy spokojeného manažera do angličtiny. Kniha nejenže byla velmi rychle přeložená, zároveň měl pan Kobylak přínosné připomínky k některým výrazům a zároveň navrhoval zlepšení. Skvělá byla i komunikace, proto se na pana Kobylaka kdykoliv znovu ráda obrátím.

Barbora Aydin

www.aximan.cz
Pana Kobylaka jsem našel náhodou, když jsem sháněl překladatele k překladu webu, který naše společnost realizovala. Byl jsem mile překvapen s rychlostí komunikace, kvalitou překladu a jednáním. V budoucnu se jistě na pana Kobylaka budu obracet a využívat jeho služby. Rozhodně doporučuji všem, kdo shání kvalitního překladatele.

Tomáš Nevídal

jednatel společnosti IT Monkey s.r.o.
www.itmonkey.cz
Mohu jen vřele doporučit! S panem Kobylakem jsem navázala spolupráci již několikrát (překlady scénářů). Rychlá a příjemná komunikace. Snaha co nejvíce vyjít vstříc. Precizní práce, na které se průběžně domlouváte, dodržení termínů a hlavně – má i mnoho dobrých nápadů, které mohou vašemu dílu prospět. Jako rodilý mluvčí vás například upozorní na faktické rozdíly mezi Evropou a USA a navrhne úpravy. Je kreativní. Prostě za mne super!

Kristýna Dušák

kristyna.dusak@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS