Doporučení z první ruky

Skyland Václav Kobylak — certifikovaný překladatel z českého do anglického jazyka, korektor angličtiny


Zobrazuji č. 41-47 z celkem 47 doporučení

Dostala na jsem na pan Kobylaka doporučení a byla jsem naprosto nadšená jeho přístupem, ochotou a kvalitou překladu. Pokaždé je vše vždy včas a dokázal nám několikrát velice pomoci rychlostí akutního překladu. Mohu jen doporučit.

Zuzana Benešová
benesova.z@gmail.com 721 560 673

Profesionální přístup. Rychlá a bezproblémová spolupráce. Pana Kobylaka můžeme vřele doporučit.

Kamila Pokorná
Ing. Karel Melecký

Pana Kobylaka mohu doporučit jako vstřícného a ochotného profesionála, který opravdu umí anglicky.

Ing. Karel Melecký
UX/UI designér a copywriter

Se S. Kobylakem spolupracuji již řadu let, a to ke své plné spokojenosti. Nejen, že S. Kobylak překládá z angličtiny do češtiny a naopak naprosto perfektně (a to i texty poměrně značně zatížené odbornou terminologií), navíc je velice vstřícný a flexibilní, takže realizaci (a ano, především rychlost) překladu je schopen maximálně přizpůsobit požadavkům, vyplývajícím z okolností. Rovněž si velmi cením toho, že během překládání jsme v neustálém kontaktu, takže je-li třeba cokoli vyřešit, vyřeší se to okamžitě. Jinak řečeno, naprostá překladatelská profesionalita se u S. Kobylaka snoubí s lidským porozuměním a ochotou, což je nedocenitelá a ovšem značně vzácná kombinace.

doc. PhDr. Marek Jakoubek, Ph.D. et Ph.D.
ředitel Ústavu etnologie FF UK
uetn.ff.cuni.cz/cs/vyucujici/doc-phdr-ma… marek.jakoubek@ff.cuni.cz 606 665 124

Pana Kobylaka jsem našel náhodou, když jsem sháněl korektora odborného článku. Byl jsem velmi spokojen s rychlostí komunikace, kvalitou jazykové korektury i jednáním. Služby pana Kobylaka mohu jedině doporučit.

Pavel Zikmund

Skylanda Kobylaka mohu vřele doporučit pro precizní revize anglicky psaných textů. Nad textem skutečně přemýšlí, dává si záležet na tom, aby působil přirozeně, ale zároveň se nikde nezměnila podstata sdělení. Komunikace je bezproblémová, rychlá a vypracovaná revize je zároveň velmi důkladná.

Dana Kratochvílová
Mgr. Eva Ullrichová

Preciznost, rychlost a proaktivní komunikace. Na Skylanda jsem se obrátila se zakázkou, na kterou jsem sama neměla kapacitu, a klient byl z výsledku nadšený. Už ze společné koordinace bylo jasné, že Skyland je komunikační profesionál. Řeší věci efektivně, myslí za roh a předem srozumitelně vysvětlí svůj postup. Funguje jako člen týmu, ne jako anonymní dodavatel, kterému na vás nezáleží. A navíc je to překladatelsky znalý rodilý mluvčí, o které je na trhu nouze. Za to všechno děkuju a moc doporučuju!

Mgr. Eva Ullrichová
tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny