Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 91-100 z celkem 121 doporučení

Pan Mazáň mi dělal pár úprav na e-shopu. Velice dobře se s ním komunikuje, jeho práce je rychlá a přesně podle dohody. Doporučuji a díky!

Barbora Podlipná
Ananasana.cz
www.ananasana.cz

Na pana Mazáně jsem se obrátila na základě většího množství kladných doporučení a velké aktivity v různých poradnách na Facebooku. V rekordním čase pro nás udělal potřebné úpravy textů u produktů. Těším se na jejich využívání a další spolupráci. Oceňuji především rychlost a jednoduchost s jakou mohu nastavené úpravy využívat. Děkuji za tuto spolupráci, která tímto pouze začíná. Vřele doporučuji každému, jak na malé i velké projekty, myslím, že je to muž na správném místě.

Barbora Levíčková
jednatel
eshop.mushgo.cz mushgo@mushgo.cz 604 372 734

Štefan je velmi nápomocný člověk. Má trpělivost s lidmi, kteří nevědí co přesně chtějí a nasměruje je. Nejdůležitější ale je, že i po skončení práce je vám stále k dispozici a nenechá vás na holičkách. Rozhodně doporučuji, pokud začínáte se svým prvním e-shopem.

Radoslav Kapraň
www.savolis.cz

I přesto, že se jednalo o spolupráci na malé zakázce, pan Štefan ji s velkým zájem a profesionalitou řešil. Skvělá komunikace, konečného dodržení termínu si velice cením. Budu se těšit na další spolupráci.

Adam Bastl

Se službami jsme byli velmi spokojeni, požadovaný úkol byl splněn na výbornou ve skvělém čase.

Miloslava Olšáková

Skvělá komunikace i rychlost a kvalita práce. Mohu pouze doporučit.

Olda Dvořák
provozovatel e-shopu Plnenieshopu.cz
www.plnenieshopu.cz info@plnenieshopu.cz 777 155 555

Pan Štefan Mazáň? Představte si, že nosíte v hlavě myšlenku, nápad, inspiraci a způsob její realizace je pro vás jednou velkou neznámou. A najednou se vám ozve někdo, kdo vám podá pomocnou ruku… A právě tehdy jsme se Štefanem začali komunikovat. Naše představy velmi rychle začaly nabývat reálných rozměrů a podob, okamžitě vznikaly první návrhy a po několika upřesňujících emailech bylo vše hotovo. Funkční, profesionálně odvedené a za velmi přijatelnou cenu. A tím možnost spolupráce zdaleka nekončí. Víme, že se na Štefana můžeme znovu obrátit se žádostí o podporu a zcela jistě bude jeho přístup k nám opět vstřícný. Na základě našich zkušeností doporučujeme tohoto velmi šikovného člověka všem, kdo chtějí naplno využít jeho nemalý potenciál. Ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Radek Cink
Inspiralashop.cz
www.inspiralashop.cz

Tímto bych vám chtěl moc poděkovat za spolupráci a za váš čas. Jednalo se o nastavení a vyladění e-shopu. Super komunikace a přístup. Na čem jsme se domluvili, to bylo splněno. Pro Štefana není nic problém, ani vánoční svátky. Celkově jsem byl se vším nad míru spokojen. Vřele doporučuji!

Libor Patzelt
www.e-zaluzielp.cz info@e-zaluzielp.cz 739 070 676

Oceňuji, že pan Mazáň reagoval velmi rychle na požadavky, které byly naším klientem zadávány asap. Časová flexibilita, rychlé zpracování a velmi proklientský přístup. Tak vnímám spolupráci s panem Mazáněm.

Kristýna Šuléřová
kristyna@first-impressions.cz

Potřeboval jsem vyřešit odpočet akční ceny produktu v e-shopu na šabloně Rock – platforma Shoptet. Jednání s panem Mazáněm bylo rychlé a bezproblémové. Zadaná úprava byla provedena neprodleně. Ochotné a profesionální jednání. Rozhodně doporučuji.

Jaroslav Šimek
VIA VINI a.s.
viavini.shop jarosl.simek@gmail.com 774 181 626