Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 121 doporučení

Štefan mi pomohl s tvorbou webové prezentace Salonu krásy. Ocenila jsem především rychlé a profesionální jednání, ochotu přizpůsobit se časovým požadavkům a přátelský přístup. Mockrát děkuji za spolupráci.

Viktorie Dobrobabenko
webdesignér
www.headvertiser.com

Doporučuji! S panem Mazáněm je skvělá spolupráce, má velmi profesionální přístup k práci a trpělivost. Veškerý servis poskytl na vysoké profesionální úrovni a včas. Děkuji!

Lukáš Vokál
lukas@ysad.cz

Pan Štefan Mazáň vytvářel pro naši společnost nové webové stránky a spolupráci s ním všem doporučuji. Jeho aktivní a profesionální přístup, kreativní nápady a myšlení jen podtrhují výsledek, se kterým jsme nadmíru spokojeni. Je rychlý a vždy má připraveno nové řešení . Hlavně oceňuji jeho zkušenosti a rady ohledně základních pravidel, které by stránky měly splňovat. Stránky jsou moderní, přehledné a představují pravdivě činnost naší společnosti. Ještě jednou děkuji a určitě budeme spolupracovat na dalších projektech, které připravujeme.

Skvělá a rychlá spolupráce, cena odpovídá kvalitě. Přístup ke klientovi velmi pozitivní, požadované úpravy a jakékoliv požadavky u tvorby webových stránek nebyly problém. Určitě doporučuji!

Dáša Baťková
Hotel Sand Martin
www.hotelsandmartin.cz dbatkova@hotelsandmartin.cz

Pana Mazáně mohu vřele doporučit. Jeho přehled a ochota pomoci v daném projektu je jev ojedinělý a málo vídaný. Snaží se ještě dříve, než vůbec s ním začnete spolupracovat, kudy by mohla vést cesta vašeho projektu. A to aniž by si nechal zaplatit za svůj čas a rady. Spolupracujeme spolu na aplikaci GoBikers. Připravuje pro mě veškerou grafiku pro marketing. A pomohl mi přehodnotit cenové nabídky pro mé klienty. Velmi si vážím naší spolupráce. Energie s jakou se pan Mazáň vrhl na projekt spolu se mnou je úžasná, jsem za ni velmi vděčný. Děkuji vám a těším se na další naši spolupráci.

David Javornický
www.gobikers.cz info@gobikers.cz

Pana Mazáně můžeme jen doporučit. Vytvářel pro nás 3 projekty a všechny dopadly na výbornou. Přišel, nastínili jsme mu naše požadavky a do týdne jsme měli návrhy včetně webdesignu. Webové stránky včetně jejich systému Intranet pracují skvěle. Kdykoliv něco potřebuji, vše rád v brzké době upraví.

Bc. David Jelínek
jednatel ve společnostech Plastsvar s.r.o. a Alfaplast CZ s.r.o.
www.plastsvar.cz jelinek@plastsvar.cz 775 692 777

S panem Mazáňem a jeho studiem ZORA spolupracujeme necelého půl roku na našich 2 projektech. Pan Mazáň má na starosti naše 2 weby a všechny grafické práce. Za dobu naší spolupráce se pan Mazáň projevil jako schopný profesionál. Oceňuji převážně jeho přesah z grafiky na sales a schopnost tyto dva obory propojit do grafiky a webu, které PRODÁVAJÍ.

Martin Liška

Se Štefanem jsme začali spolupracovat, když jsme potřebovali opravit chyby na našem webu a dále pokračujeme v jeho úpravách na míru. A to jak z hlediska grafiky tak funkčnosti. Na Štefanovi oceňuji hlavně rychlou komunikaci, opravdový individuální přístup a spolehlivost (co slíbí to udělá). Navíc přichází s vlastními nápady a dokáže o nich diskutovat. Danou problematiku vidí vždy v širších souvislostech a na základě zkušeností dokáže poradit a ukázat i jiné možnosti. A to jsme přesně hledali. Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na pokračování.

Ing. Martina Klemensová
jednatelka společnosti Motodream s.r.o.
www.motodream.cz info@motodream.cz 725 527 255

Se Štefanem se nám pracuje velmi dobře, je spolehlivý, dodržuje termíny a je iniciativní. Když se mu nějaká změna nelíbí, dokáže to říct a navrhnout alternativu.

Lukáš Lališ
gymleader.cz

Zadaná práce proběhla dle domluvy a ve stanoveném čase.