Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Mazáň > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér

Zobrazuji č. 4144 z celkem 44 doporučení prezentace Štefan Mazáň:
Štefan mi pomohl s tvorbou webové prezentace Salonu krásy. Ocenila jsem především rychlé a profesionální jednání, ochotu přizpůsobit se časovým požadavkům a přátelský přístup. Mockrát děkuji za spolupráci.

Viktorie Dobrobabenko

webdesignér
www.headvertiser.com
Doporučuji! S panem Mazáněm je skvělá spolupráce, má velmi profesionální přístup k práci a trpělivost. Veškerý servis poskytl na vysoké profesionální úrovni a včas. Děkuji!

Lukáš Vokál

lukas@ysad.cz
Pan Štefan Mazáň vytvářel pro naši společnost nové webové stránky a spolupráci s ním všem doporučuji. Jeho aktivní a profesionální přístup, kreativní nápady a myšlení jen podtrhují výsledek, se kterým jsme nadmíru spokojeni. Je rychlý a vždy má připraveno nové řešení . Hlavně oceňuji jeho zkušenosti a rady ohledně základních pravidel, které by stránky měly splňovat. Stránky jsou moderní, přehledné a představují pravdivě činnost naší společnosti. Ještě jednou děkuji a určitě budeme spolupracovat na dalších projektech, které připravujeme.

Ing. Ivan Ryšavý

alka-kovo-service.cz ~ rysavy@alkakovo.cz
Skvělá a rychlá spolupráce, cena odpovídá kvalitě. Přístup ke klientovi velmi pozitivní, požadované úpravy a jakékoliv požadavky u tvorby webových stránek nebyly problém. Určitě doporučuji!

Dáša Baťková

Hotel Sand Martin
www.hotelsandmartin.cz ~ dbatkova@hotelsandmartin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS