Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 121 doporučení

Štefana mohu jen doporučit. Rychlá komunikace včetně jednání.

Michaela Abelová

Práce byla odvedená přesně podle domluvy. Během několika málo minut reakce s hotovou úpravou, která odpovídala přesnému zadání. Cokoliv se mi nelíbilo, pan Mazáň ihned upravil k našemu obrazu. Za mě jednoznačně maximálně profesionální přístup. Doporučuji!

František Veverka
www.iGlass.cz

Doporučuji služby pana Štefana Mazáně. Pracuje rychle a spolehlivě.

Michal M.

Potřeboval jsem HTML úpravy na e-shopu a pan Mazáň odvedl dobrou práci. Komunikace byla rychlá a práce taktéž, navíc za rozumnou cenu. Můžu rozhodně doporučit.

Daniel Sosyn
www.proteinaco.cz

Potřeboval jsem upravit šablonu na Shoptetu. Štefan Mazáň se o vše postaral do druhého dne, jak slíbil. Takže velká spokojenost. Určitě se na něj znovu obrátím.

Jaro Žák

Rychlost, spolehlivost, super domluva. Spokojenost.

Lenka Cardová

Úprava šablony na Shoptetu. Rychlá domluva a realizace přesně dle dohody. Doporučuji.

Děkujeme Štefanovi za rychlou a přesnou spolupráci na našem projektu Masoksezrani.cz. Na jejím základě se domlouváme na další spolupráci, nové webovky spustíme během 14 dnů. Ještě bude spousta věcí na dořešení, těšíme se na stejně skvělou spolupráci jako při prvních úkolech.

Patricie Malyšová
www.masoksezrani.cz info@masoksezrani.cz 776 465 584

S panem Mazáněm jsem řešila URL adresy zboží našeho e-shopu. Reagoval okamžitě, domluvili jsme si termín, kdy se na můj požadavek podívá. Ozval se tak, jak slíbil, poradil. Určitě se na něj v budoucnu ráda obrátím znovu.

Jaroslava Kosičková
Jehlenka
www.jehlenka.cz

Pan Mazáň reagoval na můj příspěvek na FB s tím, že je schopen pomoci s naším požadavkem na úpravu úvodní stránky e-shopu. Velmi ochotně to se mnou konzultoval a poradil i vhodnější řešení. Na požádání vytvořil grafický návrh, na základě kterého jsme se dohodli na vzhledu, termínu a ceně. Vše proběhlo dle dohody k naší spokojenosti. Mohu jen doporučit jeho služby. I já je velmi rad znovu využiji, až budu potřebovat další úpravu.

Daniel Král
www.denato.cz