Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tadeáš Kula > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tadeáš Kula — webdesignér se specializací na redakční systém WordPress

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Tadeáš Kula:
Pan Tadeáš Kula pro firmu Conceptica s.r.o. navrhl a upgradoval její webové stránky. Byli jsme nadšeni z designu, flexibilního přístupu v rámci vývoje, i z celkového výsledku.

Jakub Konečný

www.conceptica.cz
Spolupráce na dropshippingovém e-shopu postaveném na Woocommerce zvládnuta na jedničku. Fajn komunikace, postřehy na zlepšení, které by mě nenapadly, za mě mohu s klidným svědomím doporučit.

Petra Kupská

mlsnyhrnec.cz
Pan Kula řešil celkový přesun webu na nový hosting, zrychlení webu na WordPressu a kompletní optimalizaci pluginů. Vše velmi rychle a k mé maximální spokojenosti.

Lukáš Horák

www.onlinekupony.cz ~ info@onlinekupony.cz
Tadeáše jsem si našel zde na portále Na volné noze, když jsem se potřeboval seznámit s WordPressem. Tadeáš ochotně nabídl volné termíny a přes vzdálenou plochu mě provedl prvními kroky práce s WordPressem a doporučil vhodné nástroje a pluginy pro práci s WP. Na těchto základech stavím do teď. Tadeáš byl takovým mým prvním průvodcem ve světě WordPresu. Jeho konzultace můžu doporučit.

Pavel Vybíral

Tadeáš mi pomáhal s optimalizací webu o 3D tisku. Jeho kvalita spočívá v tom, že si nejdříve zjistím o čem daný web je a koho mají stránky zaujmout. To je moc příjemné, umí pak efektivně poradit a dokáže při výrobě stránek použít i vlastní hlavu. Za měsíc byl web hotový, což je také luxus. Nepatří sice k nejlevnějším, ale v jeho případě se jedná o dobrou investici.

Tomáš Moravec

3dguide.cz
Profesionální jednání. Maximální spokojenost s poskytovanými službami.

Tomáš Klofanda

S Tadeášem jsme se spojili a během pár chvil bylo vše hotovo tak jak jsem si představoval, navíc jsme si dobře pokecali i mimo pracovní záležitosti

Kryštof Paleta

Rychlá komunikace, přes komplikace s kódem se nakonec podařilo úspěšně implementovat potřebné reklamy.

David Pelán

Tadeáš je ve WordPressu opravdový profesionál, na kterého je spoleh a který mi ušetřil spoustu času. Mé zadání perfektně splnil a doplnil a zapracoval o spoustu zkušených poznatků, podloženými zkušenostmi v oboru. Do teď jsme také skvělými kamarády.

Jonáš Eder

jonaseder.com ~ jonasedercz@gmail.com
Tadeáš pro nás vytvářel web ve WordPressu a skvěle se mi s ním pracovalo. Projekt sám domýšlel, stihli jsme ho včas dokončit a s výsledkem jsme velmi spokojeni.

Petr Havlíček

projektový manažer
773 101 157
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS