Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tadeáš Kula > Vybrané weby > Webdesign a branding pro Yonilife

Webdesign a branding pro Yonilife

Yoni je uskupení mladých lidí se záměrem tvorby a sdílení nových produktů, perspektiv, umění a způsobu žití. Starám se o jejich mezinárodní e-shop s aktivním blogem. Aktuálně působí po celé Evropě, Austrálii a Kanadě. Mám také na dohled jejich brand.

Odkaz: yonilife.com
Zobrazuji položku č. 4 z celkem 13 položek v této galerii:

Webdesign a branding pro Yonilife
« Předcházející Smartwalls.design – tvorba webu  (zobrazit v plné velikosti)Reknihy.cz – tvorba webu  (zobrazit v plné velikosti)Webdesign a branding pro Yonilife  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webdesign a branding pro Yonilife  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba blogu Feedo  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tadeáš Kula

Tadeáš Kula

redakční systém WordPress
webdesignér se specializací na redakční systém WordPress — Tvorba webů pro malé a střední firmy s redakčním systémem WordPress včetně WooCommerce. Dále WordPress poradenství, přesuny webů na WordPress, testování a optimalizace webů z pohledu UX, projektové řízení. IT vzdělání a 8 let praxe.
Status: věnuji se reknihy.cz ~ hvězdička 21 doporučení
Email: tadeas@tadeaskula.cz ~ Web: tadeaskula.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně hlavně Praha a Hradec Králové

2005 – 2021 © Robert Vlach a Tadeáš Kula Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS