Doporučení z první ruky

Bc. Tomáš Bloudek — všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Společnost pana Bloudka nám realizovala kompletní rekonstrukci bytu ve starším panelovém domě včetně vyklizení starého bytového zařízení. Velice jsme ocenili komplexnost, organizaci, zodpovědnost, kvalitně odvedenou práci slušnými a šikovnými českými pracovníky, a také každodenní úklid společných prostor domu a okamžitý odvoz suti. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Jana Macková

Pro celkem rozsáhlou a i náročnou rekonstrukci bytu jsem si vybral firmu pana Bc. Bloudka, a to na základě uváděných doporučení. Rekonstrukce spočívala v kompletní výměně podlah kuchyně, chodby, koupelny a WC, v kompletní rekonstrukci koupelny a WC, ve výměně vodovodního a odpadního potrubí, v úpravě potrubí ústředního topení a kompletní výměně elektrické instalace bytu. Vše, co bych kladného napsal, je již v doporučeních uvedeno, a tak bych to jen opakoval. Mohu potvrdit, že firma rekonstrukci provedla velmi dobře, a to jsem na kvalitu a jednání náročný zákazník.

Pavel Studnička

Při výběru firmy k provedení rekonstrukce panelákové koupelny a WC, jsem dala na doporučení své kamarádky a obrátila se na firmu pana Bloudka. Práce od počátku až do konce probíhaly v návaznosti. Ocenila jsem především spolehlivost a serióznost – zkrátka profesionální přístup pana Bloudka a pečlivou práci týmu řemeslníků. S novou koupelnou a WC je celá rodina velmi spokojená.

Lucie Lintymerová
l.lintymerova@seznam.cz

Změnou své životní i finanční situace jsem byla nucena se přestěhovat do menšího bytu. Byt jsem našla, ovšem byl v takovém stavu, že potřeboval rekonstrukci. Nastal další problém a mé obavy. Kdo rekonstrukci provede a jak já samotná žena s minimálními technickými znalostmi zvládnu jednat s řemeslníky a ohlídat jejich práci. Na doporučení souseda mé kolegyně jsem se obrátila na firmu p. Bloudka. Byla to správná volba. S p. Bloudkem bylo příjemné jednání, navrhl mi uspořádání sociálního zařízení a kuchyně tak, aby byla zachována dispozice bytu, vše související s rekonstrukcí mi trpělivě vysvětlil. Firma dodržela termín prací, navržený rozpočet, práce probíhaly bez komplikací a stížností sousedů v domě. Kvalita provedených prací dle mého laického názoru i názoru několika známých, kteří mě v novém bytě navštívili, je vysoká. Firmu p. Bloudka ráda bez obav všem doporučím.

Marie Bílá

Bydlíme ve starším panelovém domě a po 30 letech jsme pocítili nutnost trochu zkrášlit tyto prostory. Hledali jsme v nabídkách a nic nám nevyhovovalo. Jednoho dne jsme zjistili, že před domem stojí auto firmy Bloudek a zjišťovali jsme kde se dělá přestavba. V ten den jsme zastihli i pana Bloudka, který nám zajistil se souhlasem majitele prohlídku rekonstruovaného jádra. Bylo rozhodnuto! Po osobním jednání u nás doma jsme se rozhodli, že objem prací se rozšíří o zkrácení plochy kuchyně, vybudovaní komory ve zkrácené ploše, otevření prostoru mezi místnostmi vč. veškeré úpravy omítek atd. Byli jsme velice překvapeni příjemnou cenou v návrhu. Jsme puntičkáři a proto jsme pravidelně co druhý den kontrolovali průběh prací. Pan Bloudek reagoval na veškeré naše doplňky a pracoval jako by to byl jeho byt. Sousedé málem neslyšeli hluk přestavby a říkali, že je to ta nejtišší, kterou zažili. I přes všechny nové „výmysly“ pan Bloudek dodržel termín ze smlouvy, za což mu patří poděkování. V bytě se nám bydlí nádherně a jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě tuto firmu. Už jsem doporučil pana Bloudka všem známým, aby využili jeho služeb kdyby uvažovali o přestavbě. Ještě jednou děkujeme.

Peter Andris