Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Hudolin > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Hudolin — webdesignér, grafický designér a fotograf

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Tomáš Hudolin:
Na redesign webu jsem hledal někoho více než 2 roky a nebyl jsem schopen sehnat nikoho, kdo by vyhovoval mým náročným požadavkům. S Tomášem spolupracujeme více než rok, má přesah do UX/UI i do programování, takže jeho designy jsou nejen hezké, ale i funkční. Je velmi pečlivý, náročný na svůj výstup a vždy splní to, co slíbí. Komunikace probíhá naprosto bez problémů. Za BU1 rozhodně doporučujeme a jsem velmi rád, že můžeme spolupracovat.

Petr Hlaváček

CEO BU1 sport s.r.o.
www.bu1.cz
Naše spolupráce začala při tvorbě webových stránek před 5 lety a trvá dodnes. Ať už se jedná o neustálé zdokonalování našich firemních internetových stránek, nebo o rodinné a firemní focení, Tom pracuje naprosto profesionálně, s obrovským zapálením pro danou věc. Ještě jsem nezažila, že by pro něj bylo cokoliv problém. Rodinné focení nepatřilo mezi mé oblíbené činnosti, teď se na focení všichni těšíme. Z fotek číší pohoda, uvolněnost, dětský smích a radost. Díky jeho profesionálnímu oku vznikly skvělé referenční fotografie, kterými se nám podařilo oslovit mnoho podobně smýšlejících zákazníků. Tome, díky!

Alena Kasíková

AK zahrady s.r.o. – návrhy a realizace zahrad
www.akzahrady.cz ~ kasikova@akzahrady.cz ~ 739 237 747
Stačilo by potvrdit každé slovo, které o sobě Tomáš napsal. Ale nevíte z toho nic o jeho málomluvnosti, za kterou se skrývá citlivé naslouchání vašim představám. Ale možná tušíte, že jeho poslední návrh není nikdy posledním, protože najde vždycky nějaký „nedostatek“. A ujistím vás, že pro nejlepší záběr vaší práce dokáže vstoupit na mokrý svah, aby pak i s fototechnikou sjel po zádech do výsadby pod svahem. Tomáš nám nejdříve udělal web (který dodnes spravuje), pak začal fotit naši práci, pak navrhl vizitky, tiskoviny, potisk firemního oblečení, polepy aut, a nakonec začal fotit i moji rodinu. Naše děti ho zbožňují, protože má pochopení pro jejich grimasy, válení se v trávě a skotačení v pozdním slunci. Pokud vám nestačí jen výsledek, ale potřebujete i fajn člověka na druhé straně, dostane se vám s Tomášem obojího. Za to vám ručím!

František Bílek

majitel firmy
www.bazenybilek.cz ~ bilek@bazenybilek.cz ~ 603 148 655
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS