Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Macek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Macek — překladatel, soudní tlumočník a lektor němčiny

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Macek:
Pan Tomáš Macek vedl v loňském roce školení v německém jazyce pořádaném úřadem práce v Ostravě pro zájemce o práci v Německu, kde jsem se s ním setkal. Pomáhal nám zorientovat se ve věcech pracovního poměru i nalezení ubytování. Jako s lektorem jsem byl velmi spokojen s jeho přístupem ve vyučování v každé hodině. Jeho znalost německého jazyka a reálií se mi jeví jako nadstandardní.

Miroslav Drgáč

604 919 638
Mgr. Tomáš Macek se mnou aktivně spolupracoval v roce 2015 a přeložil texty do mých e-shopů, které jsou orientované pro německý trh. Obsahem e-shopů jsou grafické šablony a loga pro fotografy a běžné uživatele, které vyžadují odborný popis nabízených souborů. Součástí zpracování byl tedy technický popis položek, obchodní a licenční podmínky produktů. S aktivním přístupem, nasazením, samostatností a rychlostí zpracování jsem byla spokojena.

Ing. Michaela Filadelfi

Ostrava
S Mgr. Tomášem Mackem spolupracujeme při překladech návodů k naším výrobkům. Překlady vyžadují terminologickou preciznost a přesnost. V tomto ohledu se nám spolupráce osvědčila. Zadané překlady odevzdává včas a řádně splněny. Překladatelské služby Tomáše Macka můžeme vřele doporučit.

Petr Fojtík

jednatel společnosti Výšky Morava s.r.o.
Jsme velmi spokojení s překladatelskou prací, kterou odvedl pro společnost Akademie klasické homeopatie pan Mgr. Tomáš Macek. Zadaný úkol splnil velmi rychle a kvalitně. Překládal text, který rozhodně nepatří k těm jednoduchým. Šlo o odborný text z 18. století určený ke vzdělávání lékařů a lékárníků. Pan Mgr. Macek nás příjemně překvapil svou vysokou profesionalitou, pečlivostí (porovnával původní text s jinými dobovými zdroji) i vstřícnou a pohotovou komunikací. Oceňujeme také skvělé a uvážené zacházení s odbornou terminologií z oblasti chemie, botaniky, farmakologie a medicíny. Upozornil na problémová místa v textu a aktivně je s námi konzultoval. Velmi rádi budeme s panem Tomášem Mackem spolupracovat i nadále a jeho služby můžeme jen vřele doporučit.

MUDr. Alexander Fesik

Akademie klasické homeopatie
Dne 5. listopadu roku 2014 se konal pod záštitou sítě EURES (EURopean Employment Services = Evropské služby zaměstnanosti při Úřadu práce České republiky, při Krajské pobočce v Ostravě) a ve spolupráci s německým ZAV (Zentrale Auslands- und Fachvermittlung při Agentur für Arbeit) odborný seminář k životním a pracovním podmínkám spojený s nábory na volné pracovní pozice v pohostinství v Německu. K akci byl přizván pan Mgr. Tomáš Macek, který konsekutivně tlumočil v oblasti problematiky trhu práce. Aby účastnici byli plně informováni a nedocházelo k nedorozumění, bylo během odborného výkladu pracovníků německého ZAV zajištěno tlumočení z německého do českého jazyka. Dotazy ze strany posluchačů tlumočil pan Macek z češtiny do němčiny, stejně tak konverzaci při náborech v případě slabší znalosti jazyka ze strany uchazeče o zaměstnání. Pan Mgr. Macek poskytl profesionální služby, byl plně připraven, ochotně přistupoval k našim požadavkům. S jeho službami jsme byli plně spokojeni, využili jsme je i při zajištění výuky německého jazyka pro uchazeče o zaměstnání, které se konaly v následujícím roce ve spolupráci se sítí Evropské komise Europe Direct Ostrava.

Mgr. et Bc. Mirka Mochová

EURES při ÚP, KrP Ostrava
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS