Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor


Zobrazuji č. 91-100 z celkem 120 doporučení

Se společností Matosoft jsme pracovali již na druhém webu a druhé webové aplikaci – srovnávači pojištění domácnosti a nemovitosti pojisteni.prodomacnosti.cz. Opět se jednalo o skvělou spolupráci. Přestože především vývoj aplikace byl poměrně složitý vzhledem k napojení se na několik webových služeb různých pojišťoven, firma Matosoft vše brilantně zvládla a vývoj hladce dokončila. Především oceňuji rychlost a přístup při řešení problémů. Ve spolupráci budeme pokračovat.

Michaela Kynclová
CEO ve společnost Specialisté na odpovědnost, specializované srovnávače pojištění
Pojisteni.prodomacnosti.cz info@nablbost.cz 604 294 804
Michaela Matanelli

Tomáš přišel jako na zavolanou. Ráda se podívám do kódu, ale také vím, že jsem na něj v drtivé většině krátká. Tomáš nám pomohl a pomáhá s webem https://www.ladyvirtual.cz/. Pracovně jsme se sešli nejen u našeho malého webu, ale i u dalších klientů. Tomáš komunikuje rychle, aktivně hledá řešení, navrhuje. Doporučuju!

Michaela Matanelli
SEO konzultantka, link builderka a blogerka

Děkuji firmě pana Matonohy za podporu a odbornou pomoc při tvorbě mých webových stránek. Jsem ráda, že po spoustě pokusů a omylů, které mám za sebou, ke mně intuitivně přišla jeho nabídka na spolupráci. Byla seriózní, pohodová a plná invencí. Mohu doporučit.

Iveta Strnadová
www.vitraze-sperky.cz

Se spoluprací s panem Matonohu jsem byl spokojen. Oceňuji navržení technického řešení webu, komunikaci i grafické ztvárnění. Pozitivní je rychlá reakce v případě potíží či nejasností. Web funguje technicky bezchybně a jsem s ním spokojen. Považuji spolupráci s panem Matonohou za pozitivní zkušenost a mohu jeho firmu doporučit.

Mirek Brát
www.mirekbrat.cz

Spolupráce s panem Matonohou byla bezchybná. Komunikoval i mimo běžnou pracovní dobu, což velmi oceňuji a především, výsledek přesně splňoval mé představy. Rád služby pana Matonohy doporučím a sám jich do budoucna opět využiji.

Martin Březina
realitní makléř
www.reality-pitkovice.cz martin.brezina@re-max.cz 724 234 559

Děkuji panu Matonohovi za spolupráci při tvorbě našeho webu. Potřebovala jsem nastavit online objednací systém pro klienty našich masáží tak, aby pro ně objednání bylo co nejsnadnější. Zároveň bylo třeba zachovat některé funkce předchozích webových stránek. Nějakou dobu jsme hledali kompromis mezi mými požadavky a možnostmi webu a nakonec se podařilo vytvořit stránky tak, že jak graficky tak funkčně naplňují můj záměr. Oceňuji ochotu pana Matonohy v rámci poskytnutí rad při obsluze WordPressu a dotažení všech detailů webu podle mých představ.

Tereza Hanyášová
masérka
www.fitmasaze.cz hany@centrum.cz 773 698 542

Rád bych poděkoval Tomáši Matonohovi za skvěle odvedenou práci na webu Wine Wellness Hotelu Amande. Dodržel zadání, byl trpělivý a vstřícný při odlaďování šablon a sám proaktivně navrhoval alternativní řešení. Do obsluhy redakčního systému klienta důkladně zaškolil. Můžu ho jen doporučit.

Lukáš Průdek
grafik
www.amandehotel.cz

Naše první spolupráce, a přestože nám realizace trvala docela dlouho, ze strany pana Matonohy bylo vše v pořádku. Trpělivě vysvětlil co bylo potřeba, v průběhu realizace dokázal reagovat na podněty ke změnám a naopak se nebál zatáhnout za záchranou brzdu, když jsme se řítili vstříc problémům :) Pokud budeme realizovat další web, nebudeme hledat jinde.

MVDr. Vít Hrachovec
obchodní manažer
www.phramed.cz

Spolupráce s firmou Matosoft byla bez nadsázky excelentní. Profesionální přístup se znalostí věci , rychlost a zejména pružnost a trpělivost při změnách zadání. Vytvořili graficky i technicky perfektní web, nad to poradili s obsahem a funkcemi. Krom webu zajistili i realizaci návrhu firemního loga a grafických návrhů pro naše tiskoviny (vizitky ad.). Můžeme jen doporučit!

Mgr. Ivan Maštálka , LL.M., MBA
www.akkoranda.cz

S Tomášem jsme pracovali na webech Shopsys.cz a Shopsys.com, vždy s naprostou spokojeností. Nakódované stránky, které připravili naši kodéři, nasazoval Tomáš rychle a spolehlivě. Jde vidět, že má s problematikou hodně zkušeností. S klidným svědomím mohu doporučit dále.

Matěj Kapošváry
www.shopsys.cz