Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 124 doporučení

Zbyšek Nádeník

Tomáše vnímám jako spolehlivého HTML kodéra, který precizně napojí grafické návrhy na WordPress. Poslední cca 2 roky jsem ho vždy velmi rád přizval ke spolupráci do týmu, a výstupy od něj byly velmi kvalitní. I proto naše spolupráce pokračuje a bude pokračovat i nadále. Pokud hledáte schopného profesionála, který vaší grafice vdechne život na WordPress šabloně, napište Tomášovi.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
MgA. Jitka Laníková

Děkuji za spolupráci při tvorbě internetových stránek, respektování osobitého stylu, který jsem si pro vzhled webu zvolila a cenné rady pro vkládání nových položek a obsluhu e-shopu. Oceňuji profi přístup, bezproblémovou komunikaci a rychlé zpracování zakázky. Ještě jednou díky a doporučuji :-)

MgA. Jitka Laníková
fotografka, grafická designérka a ilustrátorka
Mgr. Martina Coufalová

Tomáš mi v katalogu Na volné noze padl do oka ve chvíli, kdy jsem si po roce a půl trápení se třemi programátory už začínala myslet, že se webovek nedočkám. Spolupráce s ním, to byly hotové lázně! Na začátku byl sice trochu zádrhel s kreativním návrhem, ale nakonec vše dobře dopadlo a já chci vyzdvihnout Tomášovu preciznost, spolehlivost, bezproblémovou komunikaci a dodržování termínů. Musím říct, že jsem se hodně smála, když jsem podle adresy zjistila, že je můj soused. Je vidět, že sousedská výpomoc má budoucnost! :-)

Mgr. Martina Coufalová
copywriterka, ghostwriterka a editorka

Na Tomáše jsem narazil v době, kdy jsem se už začínal smiřovat s tím, že nenajdu schopného programátora. Nakonec jsem ho našel přímo v Olomouci :) Nejenže svou práci odvede velmi dobře, ale cením si hlavně toho, že nad vším přemýšlí a dělá zodpovědně tak, jako by to dělal sám pro sebe. V neposlední řadě vím, že když se domluvíme na nějakém termínu, můžu s tím počítat. Po LocalDojo.com se těším na další projekty, na kterých spolu budeme spolupracovat.

Jan Kovařík
grafik, webdesignér a konzultant
jankovarik.net jankovarik@gmail.com

Skvělé nápady a profesionální přístup k tvorbě webu. Mohu jen doporučit.

Jakub Gavura
www.gavura.cz

Profesionální a rychlý přístup při tvorbě a servisu webových stránek. Doporučuji!

František Maňas
FMreality

Profesionální přístup Tomáše mě zbavil obav o výsledek. Během pěti dnů byly stránky hotové a předčily všechna moje očekávání. Jsem velmi spokojená a spolupráci s Tomášem Matonohou vřele doporučuji.

Alena Basalová

Moji první firemní prezentaci na webu mi zrealizoval Mgr. Tomáš Matonoha. Požadavky byly náročné, ale vše zvládl k mé spokojenosti. Má dobré nápady, skvěle si poradí se záludnostmi software a svou práci odvede na jedničku. Když WEB, tak s www.MATOSOFT.cz.

Naděžda Daňková
www.ndankova.cz

Pan Tomáš Matonoha je profesionální, spolehlivý, vstřícný, trpělivý, zkušený a čestný. Kontaktovala jsem několik firem pro tvorbu webu, ale jen pan Matonoha byl hned schopný kvalitní akce. Jeho dosavadní práce mě přesvědčily. Jsou jednoduché, jasné, přehledné. Umí se „naladit“ na zákazníka a udělat web „na míru“. Napřed mi vše, jako laikovi, vysvětlil. Dokázal mi říct, že je něco blbost, přežitek, že se to teď dělá jinak. Toho si velmi cením. Poradil a vysvětlil mi, co bylo potřebné pro výběr domény, šablony webu, její naplnění, přesměrování. Všechny mé změny a vylepšování oproti šabloně ochotně realizoval a udělal i to, co se zdálo nemožné. Jsem na 100% spokojená. Svoji práci dělá srdcem a opravdově, proto mu prorokuji dlouhou a úspěšnou kariéru :)

Ing. Jana Berková
www.fotoatelierpromen.cz

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě Tomáše Matonohu, protože splnil má přání do puntíku a byl opravdu trpělivý a vstřícný. Jsem spokojena s celkovou komunikací, rychlostí práce, pomocí a potřebnými názory profesionála. Splnil všechny mé požadavky, a proto bych už nevolila jinak než Matosoft.

Isabela Adamíková