Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Matonoha > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 8183 z celkem 83 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Matonoha:
Služby a trpělivost pana Matonohy mohu doporučit. Vše zpracoval v požadované kvalitě a termínu.

Ladislav Sekanina

Pan Tomáš Matonoha pro naši školu vytvořil nový moderní web na základě našich požadavků. Při tvorbě měl víceméně volnou ruku, ale při návrhu grafiky a následně při kódování webu s námi všechny kroky konzultoval. Oceňuji jeho profesionalitu a rychlost reakce na naše další požadavky, které vyplynuly až při nasazení webu do ostrého provozu. Za sebe jsem s výsledkem velmi spokojen. A necelý týden po zahájení školního roku mohu konstatovat pozitivní ohlasy ze strany svých kolegů i našich žáků na grafiku, funkčnost a rychlost webu.

Jaroslav Vlček

zástupce ředitele
www.isste.cz
Se společností Matososoft s.r.o. jsme spolupracovali na tvorbě webových stránek pro platformu WordPress. V rámci této spolupráce jsme velmi ocenili schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se našim požadavkům. Pan Matonoha navrhl uživatelsky příjemný web, který je přehledný pro naše zákazníky a zároveň jednoduchý na údržbu pro nás. Rovněž mu patří velké díky za pomoc se správou domén a hostingů, jejichž vhodná konsolidace nám pomohla ušetřit poměrně velkou část nákladů. Celkově výslednou práci hodnotíme pozitivně a je samozřejmostí, že v případě potřeby se na tým Matosoftu znovu obrátíme.

Ing. Aleš Vítek

www.svgolf.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS