Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Matonoha > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 101110 z celkem 115 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Matonoha:
Perfektní a rychlá spolupráce bez problémů. Dodržen časový harmonogram i rozpočet. Doporučuji :)

Tamara Ždiňáková

Beautyinprague.com
www.beautyinprague.com
Perfektní spolupráce na urgentní žádost. Vše zpracováno do nejmenšího detailu v rekordním čase. Vážím si toho, děkuji za vstřícnost a vřele doporučuji.

Linda Audyová

Ilustrátorka
737 549 110
Mgr. Martina Šviráková
Spolupráce s Tomášem byla v každém ohledu profesionální. Oceňuji nejen po všech stránkách skvěle nakódovaný web, který zcela odpovídal grafickým podkladům, ale také přehledný způsob komunikace, dodržení termínů i ceny. Tomáše osobně vřele doporučuji.

Mgr. Martina Šviráková

grafická designérka
S panem Matonohou spolupracuji a mám další projekty do budoucna, které zadám ke zpracování rozhodně jemu. Oceňuji jeho spolehlivost, je to člověk, který drží slovo a odvádí kvalitní práci. Jedná vždy profesionálně, dokáže poradit a přijít i s návrhy různých variant řešení. Opravdový profesionál v oboru.

Libor Svoboda

Tomáš je opravdu ochotný a velice rychle chápe zadání práce. Komunikuje prakticky nepřetržitě a kdykoli se objeví potíže, ochotně a neprodleně tyto potíže řeší. Na základě několikaleté spolupráce jej mohu jen doporučit.

Michal Josef Tóth

výživový poradce a majitel e-shopu
www.michaljoseftoth.cz
Spolupráce s Tomášem Matonohou byla velmi pohodová, vstřícná a rychlá. Na naše požadavky jsme vždy dostali profesionální odpověď s návrhem řešení, které splňovalo naše požadavky. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a doporučujeme spolupráci každému, kdo je v oboru tvorby webu a jeho úpravy laikem. Dostane kvalitní a rychlý servis od profesionála se zaručeným výsledkem.

Petr Kolacek

www.rgkamen.cz
Při tvorbě www stránek společnosti ECORETAN s.r.o. jsme spolupracovali s panem Geratem, který navrhl grafiku a s panem Matonohou, který provedl technickou realizaci. Spolupráce s oběma byla perfektní, velmi si cením jejich aktivního přístupu k řešení. Mohu bez obav doporučit.

Ing. Jiří Melzer

jednatel
www.ecoretan.cz
Tomáše a jeho spolupracovníky mohu doporučit po profesionální i lidské stránce. Vše co se domluvilo, to platilo. Je komunikativní a poradí i úplným nováčkům jako jsme my.

Petr Kostka

jednatel Rubber steel consruction
www.rscservis.cz ~ petr.kostka@rscservis.cz ~ 736 147 188
Spolupráce se Tomášem je bezvadná, vždy se rychle spojíme a domluvíme, co je třeba. Tomáš ví, co dělá a sám navrhuje řešení či alternativy, takže se člověk při spolupráci s ním i leccos naučí a to je velmi cenné.

Filip Tomáš

nakladatel
www.czechstepbystep.cz
S Tomášem jsme pracovali na vzdělávací platformě pro naši společnost Premiot Group. Velmi oceňuji bleskovou komunikaci a profesionální přístup. Mile ráda se na něj opět obrátím. Mohu vřele doporučit.

Kateřina Vodičková

Premiot Group
www.premiot.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS