Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor


Zobrazuji č. 111-115 z celkem 115 doporučení

S panem Tomášem Matonohou a jeho týmem máme opravdu ty nejlepší zkušenosti. Skvělý přístup, precizní práce, ochota, vstřícnost a výborná komunikace. Vytvořil nám jedinečnou aplikaci pro naši firmu, kterou propojil s naší prodejní facebookovou stránkou. Spolupráce probíhá pravidelně, postupně ještě rozšiřujeme funkce a pan Matonoha velmi rád a ochotně poradí, pomůže a vysvětlí. Děkujeme!

Kateřina Langmaierová
onlinenakoupimezavas@seznam.cz 736 445 050

Práce Tomáše a jeho týmu je naprosto profesionální a precizní do každého detailu. To celé se odrazilo na našem webu, kde vše bylo vytvořeno k naší plné spokojenosti.

Radim Petráš
CEO, SimplyIT.cloud
www.simplyit.cloud

Tomáš Matonoha poskytuje výstupy, které jsou kvalitativně na úrovni velkých studií. Ovšem s tou výhodou, že vše je hotovo včas, za předem domluvenou cenu (žádné vícenáklady) a navíc mi Tomáš pomáhal i s věcmi IT charakteru, které s designem stránky příliš nesouvisely. Vřele doporučuji Tomášovy služby zájemcům z celé ČR, geografická poloha dnes nehraje v tomto oboru žádnou roli.

Ondřej Děcký
www.solider.cz

Na Tomáše jsem dostala velice dobré reference a doporučení od kolegů z oboru a jsem za ně velice vděčná. Je velice spolehlivý a zorientovaný v HTML problematice kódování, spojí grafické podklady s Wordpressem přesně dle potřeb a představ klienta. Je příjemně komunikativní, dodržuje termíny a je velice ochotný i v další podpoře. Dokáže také předem odhadnout cenovou náročnost a tu dodržet, což při zodpovědnosti, kterou u mnou vedených projektů mám, velice oceňuji. Náš pilotní projekt webu www.citylab.cz dopadl na jedničku a tak už spolu máme v plánu další projekt, a věřím, že nezůstane jen u něj. Děkuji za bezvadnou spolupráci a těším se na další.

Denisa Hledíková
marketérka na volné noze
www.ideabreaker.cz denisa@ideabreaker.cz

Firmu Matosoft s.r.o. jsme si vybrali na základě doporučení kolegy a rozhodně nelitujeme. Tvorba webu i proškolení na redakční systém proběhlo bez problémů v příjemné atmosféře.

Mgr. Pavel Michalík
ředitel Sigmundovy střední školy strojírenské, Lutín