Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tracy Burns > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tracy Burns — korektorka a spisovatelka v anglickém jazyce, lektorka angličtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Tracy Burns:
Jsem rád, že mohu potvrdit, že Tracy Burnsová je velice odborně zdatná a schopná při psaní původních textů a provádění tiskových a jiných korektur. Může spoléhat na mou bezvýhradnou podporu, kdykoli se bude ucházet o jakoukoli práci v těchto oblastech. Tracy a její výjimečné schopnosti znám už od doby, kdy byla mou studentkou. Po celá ta léta, kdy žije v České republice, jsme zůstali v pravidelném kontaktu. Jednak si dodnes píšeme, jednak mi pravidelně posílá své četné publikované cestopisné črty a fotografie. Tracy je přepečlivá zapisovatelka svých zážitků a pozorování. Píše detailně a přesně. Dovede živě evokovat nepřeberné poklady evropské historie a krajiny, jaké se zachovaly do našich dní. Nejenže je Tracy mimořádně pohotová a svědomitá, je též skromná, příjemná a schopná i ochotná spolupracovat s druhými a bude ze všech sil poskytovat každému, kdo ji zaměstná, ty nejlepší psané texty a nejbedlivěji provedené korektury, s jakými se může člověk setkat. Neváhejte se na mě s případnými dotazy nebo žádostmi o další informace obrátit přes emailovou adresu lberkman@smith.edu nebo telefonicky na č. 001-413-585-3206. Velmi si Tracy Burnsové vážím.

Len Berkman

Anne Hesseltine Hoyt Professor of Theatre, Smith College
lberkman@smith.edu ~ 001-413-585-3206
Jsem ráda, že mohu touto cestou poskytnout doporučení Tracy Burnsové. Měla jsem to štěstí být s ní dlouho v kontaktu na akademické půdě i v průběhu mnohaleté korespondence a recenzovat celou řadu jejích článků a jiných prací. Ze svých zkušeností univerzitní profesorky a autorky vědeckých prací mohu potvrdit, že sl. Burnsová je vynikající redaktorkou a korektorkou a tyto její dovednosti by byly přínosem pro každého zaměstnavatele. Umí se vyjadřovat, je precizní, oddaná, intuitivní a nápaditá. Věřím, že je schopna pracovat s plným nasazením jak samostatně, tak i jako členka týmu. Je scestovalá, vstřícná a motivovaná a mně se jeví jako vynikající zájemce o místo v uvedených oborech, tudíž doufám, že její žádost budete brát vážně v úvahu. Budete-li potřebovat více informací k odbornostem sl. Burnsové, neváhejte se na mě obrátit.

Verbena Pastor

MFAW, D.Litt
www.benpastor.com ~ info@benpastor.com
Pracuji profesionálně se sl. Tracy Burnsovou již více než dvacet let a redigovala jsem několik desítek jejích recenzí a článků. Její příspěvky o kultuře a literatuře svědčí o vynikající znalosti češtiny a slovenštiny a českého i slovenského prostředí. Své články píše skvělou angličtinou a svou jazykovou virtuozitu kombinuje s hlubokou znalostí věci a inteligentním přístupem ke své práci. Kdyby každý psal tak dovedně jako sl. Burnsová, redaktoři by byli naprosto zbyteční.

Mary Hrabik Samal, B.A., M.A., Ph.D.

redaktorka recenzí, Kosmas: Czechoslovak and Central European Journal
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS