Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vendula Pazderová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vendula Pazderová — překladatelka z francouzštiny a španělštiny, korektorka, lektorka češtiny pro cizince

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Vendula Pazderová:
Vendula Pazderová je součástí překladatelského kolektivu, který dlouhodobě zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby mimo jiné pro Letní filmovou školu v Uherském Hradišti a Queer filmový festival Mezipatra. Její služby jsou na vysoké profesionální úrovni, je spolehlivá a flexibilní.

Tereza Benhartová

koordinátorka kolektivu překladatelů a tlumočníků
kolektivtranslators.wordpress.com
Spolupráci s Vendulou v oblasti jazykové úpravy textů můžu velmi doporučit. Její korektury se vyznačují vysokou kvalitou. Vendula je spolehlivá, komunikativní a profesionální.

Jakub Šimák

Ráda bych paní Pazderovou doporučila jako korektorku. Je rychlá a flexibilní.

Eliška Michálková

produktová manažerka, Nakladatelství FORUM
Slečna Pazderová pro nás překládala video ze španělštiny. Jednání bylo rychlé a profesionální. Práci zvládla na jedničku, včetně časování. S její prací jsme velmi spokojeni a rádi se na ni obrátíme i v budoucnu.

Tereza Zemanová

PR manažer pro Matcha Tea
Stážistka Vendula Pazderová prokázala velmi pokročilé komunikační dovednosti v českém, španělském a anglickém jazyce a také se přizpůsobila galicijskému jazyku (dokonce vytvořila textové příspěvky v galicijštině). Používala flexibilní a kritické myšlení, byla proaktivní a iniciativní. Svým kolegům často pomáhala s učením jazyků, překládala a tlumočila za ně. Vendula se dokázala vždy přizpůsobit na jakoukoli situaci v mnohojazyčném prostředí a byla schopna udržovat přátelský profesionální přístup při jednání s veřejností v různých jazycích. Neváhala bych ji doporučit pro práci v týmu spojenou s lingvistikou a výukou jazyků.

Kateřina Vlasáková

Directora do Centro de Linguas Modernas
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS