Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vendula Pazderová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vendula Pazderová — překladatelka z francouzštiny a španělštiny, korektorka, lektorka češtiny pro cizince

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Vendula Pazderová:
Vendula Pazderová je součástí překladatelského kolektivu, který dlouhodobě zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby mimo jiné pro Letní filmovou školu v Uherském Hradišti a Queer filmový festival Mezipatra. Její služby jsou na vysoké profesionální úrovni, je spolehlivá a flexibilní.

Tereza Benhartová

koordinátorka kolektivu překladatelů a tlumočníků
kolektivtranslators.wordpress.com
Spolupráci s Vendulou v oblasti jazykové úpravy textů můžu velmi doporučit. Její korektury se vyznačují vysokou kvalitou. Vendula je spolehlivá, komunikativní a profesionální.

Jakub Šimák

České centrum pro investigativní žurnalistiku
www.investigace.cz
Slečna Pazderová pro nás překládala video ze španělštiny. Jednání bylo rychlé a profesionální. Práci zvládla na jedničku, včetně časování. S její prací jsme velmi spokojeni a rádi se na ni obrátíme i v budoucnu.

Tereza Zemanová

PR manažer pro Matcha Tea
www.matchatea.cz
Paní Pazderová mě učí česky už skoro rok. Její výuka je na nejvyšší úrovni, vždy zajímavá a plná informací, nikdy není nudná nebo monotónní. Lekce mají přátelskou atmosféru a pokaždé se na ně těším! Paní Pazderová má profesionální přístup a klidně bych ji doporučil jako učitelku češtiny pro cizince.

Leonid Stepanenko

Software engineer, Twilio
Studovala jsem s Vendulou v průběhu jednoho semestru a byla jsem velmi spokojená s výsledkem učení. Moje úroveň znalosti českého jazyka se stala mnohem lepší, a to je velká zásluha této učitelky. Líbil se mi styl výuky, podání výukových materiálů a přátelská atmosféra ve třídách. Doporučuji Vendulu jako profesionální, dochvilnou a ne nudnou učitelku!

Elizaveta Eliseeva

designérka, Epam
Ráda bych paní Pazderovou doporučila jako korektorku. Je rychlá a flexibilní.

Eliška Michálková

produktová manažerka, Nakladatelství FORUM
www.forum-media.cz
Tuto lektorku bych určitě doporučila svým známým, pokud se rozhodnou naučit se češtinu stejně jako já. Líbí se mi přátelský přístup Venduly. Atmosféra je pohodová a příjemná. Lektorka je energická, hodiny s ní jsou zábavné a interaktivní. Je komunikativní, vysvětlí danou gramatiku i slovní zásobu. Vybrala bych si ji znovu.

Oleksandra Stepanenko

Stážistka Vendula Pazderová prokázala velmi pokročilé komunikační dovednosti v českém, španělském a anglickém jazyce a také se přizpůsobila galicijskému jazyku (dokonce vytvořila textové příspěvky v galicijštině). Používala flexibilní a kritické myšlení, byla proaktivní a iniciativní. Svým kolegům často pomáhala s učením jazyků, překládala a tlumočila za ně. Vendula se dokázala vždy přizpůsobit na jakoukoli situaci v mnohojazyčném prostředí a byla schopna udržovat přátelský profesionální přístup při jednání s veřejností v různých jazycích. Neváhala bych ji doporučit pro práci v týmu spojenou s lingvistikou a výukou jazyků.

Kateřina Vlasáková

Directora do Centro de Linguas Modernas
www.usc.gal/es/servizos/clm/administraci…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS