Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vendula Pazderová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vendula Pazderová — lektorka češtiny pro cizince, překladatelka z francouzštiny a španělštiny, korektorka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Vendula Pazderová:
Vendula Pazderová je součástí překladatelského kolektivu, který dlouhodobě zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby mimo jiné pro Letní filmovou školu v Uherském Hradišti a Queer filmový festival Mezipatra. Její služby jsou na vysoké profesionální úrovni, je spolehlivá a flexibilní.

Tereza Benhartová

koordinátorka kolektivu překladatelů a tlumočníků
kolektivtranslators.wordpress.com
Spolupráci s Vendulou v oblasti jazykové úpravy textů můžu velmi doporučit. Její korektury se vyznačují vysokou kvalitou. Vendula je spolehlivá, komunikativní a profesionální.

Jakub Šimák

České centrum pro investigativní žurnalistiku
www.investigace.cz
Slečna Pazderová pro nás překládala video ze španělštiny. Jednání bylo rychlé a profesionální. Práci zvládla na jedničku, včetně časování. S její prací jsme velmi spokojeni a rádi se na ni obrátíme i v budoucnu.

Tereza Zemanová

PR manažer pro Matcha Tea
www.matchatea.cz
Paní Pazderová mě učí česky už skoro rok. Její výuka je na nejvyšší úrovni, vždy zajímavá a plná informací, nikdy není nudná nebo monotónní. Lekce mají přátelskou atmosféru a pokaždé se na ně těším! Paní Pazderová má profesionální přístup a klidně bych ji doporučil jako učitelku češtiny pro cizince.

Leonid Stepanenko

Software engineer, Twilio
Studovala jsem s Vendulou v průběhu jednoho semestru a byla jsem velmi spokojená s výsledkem učení. Moje úroveň znalosti českého jazyka se stala mnohem lepší, a to je velká zásluha této učitelky. Líbil se mi styl výuky, podání výukových materiálů a přátelská atmosféra ve třídách. Doporučuji Vendulu jako profesionální, dochvilnou a ne nudnou učitelku!

Elizaveta Eliseeva

designérka, Epam
Ráda bych paní Pazderovou doporučila jako korektorku. Je rychlá a flexibilní.

Eliška Michálková

produktová manažerka, Nakladatelství FORUM
www.forum-media.cz
Tuto lektorku bych určitě doporučila svým známým, pokud se rozhodnou naučit se češtinu stejně jako já. Líbí se mi přátelský přístup Venduly. Atmosféra je pohodová a příjemná. Lektorka je energická, hodiny s ní jsou zábavné a interaktivní. Je komunikativní, vysvětlí danou gramatiku i slovní zásobu. Vybrala bych si ji znovu.

Oleksandra Stepanenko

Stážistka Vendula Pazderová prokázala velmi pokročilé komunikační dovednosti v českém, španělském a anglickém jazyce a také se přizpůsobila galicijskému jazyku (dokonce vytvořila textové příspěvky v galicijštině). Používala flexibilní a kritické myšlení, byla proaktivní a iniciativní. Svým kolegům často pomáhala s učením jazyků, překládala a tlumočila za ně. Vendula se dokázala vždy přizpůsobit na jakoukoli situaci v mnohojazyčném prostředí a byla schopna udržovat přátelský profesionální přístup při jednání s veřejností v různých jazycích. Neváhala bych ji doporučit pro práci v týmu spojenou s lingvistikou a výukou jazyků.

Kateřina Vlasáková

Directora do Centro de Linguas Modernas
www.usc.gal/es/servizos/clm/administraci…
Skvělé lekce, lektorka Vendula byla úžasná a studium češtiny bylo zábavné díky její jedinečné metodě, jak rozvíjet slovní zásobu. Doporučuju ji, pokud chcete dobré výsledky za krátkou dobu!

Mark S.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS