Doporučení z první ruky

Ing. Viktor Janouch, Ph.D. — PPC specialista a konzultant online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Jednoznačně pozitivní zkušenost se správou online kampaní na Google, Sklik + Firmy.cz, která vyústila v dlouhodobou spolupráci. Spolupráce při tvorbě nového webu. Skvělý poměr kvalita/cena. Fundovaná doporučení ohledně investic a pravidelné vyhodnocování vedou k úspoře finančních prostředků. Bezproblémová komunikace prostřednictvím e-mailu, v případě potřeby nebo při zevrubném vyhodnocení osobní návštěva přímo ve firmě. Kvalitně a včas odvedená práce, důraz na praktickou stránku a skutečný přínos pro klienta. Není to teoretik, který má vyčtených pár pouček (jež používají všichni), ale člověk se zkušenostmi z oboru. Zapojuje zdravý selský rozum, posiluje jedinečnost, přináší nápady, kriticky vyhodnocuje. Dodržuje klientem stanovený rozpočet. Z našich zkušenostní mohu jednoznačně doporučit.

Jana Růžková
ředitelka marketingu
www.dverecag.cz

S panem Janouchem dlouhodobě partnersky spolupracujeme na online marketingových a reklamních aktivitách pro klienty naší agentury. Jeho odbornost, komplexnost a know-how je na špičkové úrovni a to se ve výsledku odráží především na účinnosti a efektivitě online kampaní. Čeho si na spolupráci rovněž ceníme, je jeho příkladná komunikace, krátké doby plnění a pečlivost. Shrnuto – vysoká profesionalita.

Tomáš Pospíšil
jednatel společnosti MAXX
www.maxx.cz t.pospisil@maxx.cz 777 141 444

S panem Janouchem spolupracuji několik let. Tvoří pro náš e-shop PPC kampaně, které nám přináší odpovídající návštěvnost stránek. Také s panem Janouchem spolupracuji na jiných segmentech internetového marketingu a vždy k naší plné spokojenosti.

Jakub Černý
majitel e-shopu s fotoprodukty TiskArena
www.tiskarena.cz

Viktor Janouch odvádí skvělou práci v našem obchodě. Jsem velmi spokojený a oceňuji dobrou a konstruktivní spolupráci. Přináší nám kreativní nápady do naší každodenní práce jako například v optimalizaci (SEO), PPC a našeho webu. Přemýšlí mimo zavedené rámce a ukazuje nám mnoho možností, jak můžeme zlepšit svoji pozici. Vaše angažovanost z hlediska současného vývoje a restrukturalizace našeho webu top-gewaechshaus.de je velmi pozoruhodná a chvályhodná. [Originální znění: Viktor Janouch macht einen tollen Job in unserem Shop. Ich bin sehr positiv gestimmt und freue mich über die gute sowie konstruktive Zusammenarbeit. Ihr bringt kreative Ideen in unseren Arbeitsalltag bzgl. der Optimierung von SEO, PPC und unserer Homepage ein. Ihr denkt über den Tellerrand hinaus und zeigt uns viele Möglichkeiten auf wie wir uns besser Positionieren können. Euer Engagement im Bezug auf die derzeitige Weiterentwicklung bzw. Umstrukturierung unserer top-gewaechshaus.de Homepage ist sehr bemerkens- und lobenswert.]

Ferdinand Schleinitz
www.top-gewaechshaus.de +49 (0) 9134 90 68 01

Pan Janouch byl vybrán naší společností ve výběrovém řízení jako školitel osmdesáti hodinového kurzu „Digitální marketing“, který jsme pořádali pro naše klienty, osoby se zdravotním znevýhodněním. Spolupráce s ním byla vysoce profesionální, přednášky precizně připravené, teorie propojená s praxí. O kurz byl velký zájem, proto jsme ho poskytli účastníkům i online formou. Pan Janouch svým nasazením, přístupem a znalostmi účastníky kurzu natolik nadchl, že po absolvování kurzu někteří v oboru zůstali a podařilo se jim najít i pracovní uplatnění. Díky dlouholeté praxi, skvělým teoretickým znalostem a neustálým se vzděláváním je schopen pojmout zadání klienta komplexně, pochopit jeho potřeby a vše řešit rychle a profesionálně.

Lucie Richterová
ředitelka
www.vialucispraha.cz

Počátek spolupráce s Viktorem Janouchem pro nás v roce 2008 znamenal zásadní průlom na poli internetového marketingu. První kontakt proběhl na jeho školení, kde nám definitivně došlo, že sami v prostředí internetu můžeme nadále „zkoušet, odhadovat a domnívat se,“ nebo si najít kvalitního specialistu, který se skvěle orientuje v PPC, sleduje moderní světové trendy a výrazně posune naše podnikání vpřed. Zvolili jsme druhou variantu a i díky schopnostem a zkušenostem p. Janoucha jsou dnes čističky vzduchu Ionic-CARE číslem jedna v ČR, na Slovensku a také dvojnásobným Produktem roku srovnávače Heureka.cz. Naše spolupráce trvá již 10 let.

Zdeněk Tomáš
obchodní manažer HÖGNER s.r.o.
www.ionic-care.cz zdenek.tomas@hogner.cz

S panem Janouchem dlouhodobě spolupracujeme v rámci optimalizace a správy PPC kampaní přes Google Adwords a Sklik a v rámci správy nástrojů Google Analytics. Naše společnost oceňuje aktivní přístup, preciznost a odbornost odvedené práce na všech aktivních kampaních.

Adam Z.
MEDEXO CZ s.r.o.
www.zdravotni-zidle.cz

S panem Janouchem jsme se rozhodli navázat spolupráci po absolvování školení se zaměřením na internetový marketing. Nyní s ním spolupracujeme již druhým rokem, kdy jsou nám z jeho strany poskytovány služby v oblasti nastavení a neustálého zlepšování celkového marketingu naší společnosti zahrnující především správu PPC kampaní. Jeho pečlivost, zkušenosti, samostatnost a příkladný způsob komunikace vedou k naší plné spokojenosti. Tato spolupráce nám přináší nemalou úsporu finančních prostředků, které jsou díky kvalitně spravovaným kampaním efektivně využity. Pan Janouch vždy dbá všem našim požadavkům a spolupráci s ním můžeme jedině doporučit.

Mgr. Antonín Podvalský
jednatel společnosti LEGAL COMPANY s.r.o.
www.legalcompany.cz

Naše společnost spolupracuje s panem Janouchem více než 5 let. Pomohl nám ukázat mnoho způsobů, jak propagovat naši značku na internetu, navrhl kompletní strategii, poradil s obsahem webu a psal PR články. Propaguje naši značku ve čtyřech jazycích: v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Kanadě a v USA. Jsme velmi spokojeni s jeho prací a věříme v jeho zkušenosti s internetovou propagací obecně. [Originální znění: Our company has been working with Mr. Janouch over 5 years. He did help us to show us many ways how to promote our brand on the internet, came up with a complete strategy, advised with the website content, writing PR articles. He is promoting our brand in four languages in Czech Republic, Slovakia, Poland, Canada and the USA. We are very satisfied with his work and believe in his expertise in the Internet promotion in general.]

Janet Badlikova
www.spinalis.ca

S panem Janouchem spolupracujeme již dva roky v rámci optimalizace a správy PPC kampaní. Pomohl nám i s vytvořením nového e-shopu, který se díky inovaci stal přehlednějším pro zákazníka a efektivnějším pro nás. Na základě našich zkušeností jednoznačně doporučujeme.

Ing. Michaela Málková
Zenit, spol. s r.o.
www.zeniteshop.cz